P0

Kriminalai ir nelaimės

Baigtas tyrimas dėl psichotropinių medžiagų platinimo dideliais kiekiais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-25


Klaipėdos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto psichotropinių medžiagų platinimo dideliais kiekiais.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie kvaišalus įtariama platinusį 23 m. Klaipėdos rajono gyventoją. Vienoje iš bendrovių dirbantis vaikinas teisėsaugai žinomas – 2019 m. jam buvo pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

2021 m. kovą tyrimo metu užfiksuota, kaip šis jaunuolis Klaipėdoje pardavė apie 23 g psichotropinės medžiagos – amfetamino pirkėju apsimetusiam asmeniui.

Tęsdami tyrimo veiksmus pareigūnai liepą Klaipėdoje sulaikė minėtą vaikiną bei prie šios nusikalstamos veikos įtariama prisidėjusią anksčiau neteistą, niekur nedirbančią, 19-metę jo sugyventinę. Beje, jaunuolis jau buvo ieškomas, kaip vengiantis vykdyti karo prievolę.

Tą pačią dieną atliktos kratos sugyventinių gyvenamojoje vietoje metu rasta per 330 g amfetamino, kanapės, du smulkintuvai su kanapių pėdsakais bei keturios svarstyklės su narkotinių ir psichotropinių medžiagų pėdsakais.

Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau jiems paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti, o vaikinui – ir dokumentų paėmimas.

Nesurinkus pakankamai duomenų apie merginos įvykdytą nusikalstamą veiką, ikiteisminis tyrimas pastarosios atžvilgiu buvo nutrauktas.

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2022-01-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt