P0

Regionas

Pandemija augino „Mars Lietuva“ produkcijos apimtis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-25


Maistą gyvūnams augintiniams Gargžduose gaminanti „Mars Lietuva“ 2021-uosius užbaigė pagaminusi rekordinį produkcijos kiekį – 103 tūkst. tonų. Bendrovės teigimu, sparčiai augusias gamybos apsukas didele dalimi lėmė pastarųjų metų investicijos į gamybos efektyvinimą, modernizavimą ir pajėgumų didinimą. 

„Pagamintos produkcijos kiekio augimą fiksuojame kelerius pastaruosius metus, o praėjusiais metais perkopėme ir simbolinę 100 tūkst. tonų per metus ribą. Visų pirma, tai yra intensyvių įmonės investicijų į gamybos linijų modernizavimą, procesų efektyvinimą akivaizdus rezultatas. Kitos priežastys, lėmusios gerus gamybos rodiklius, susijusios ir su mūsų sektoriumi bei pandemija: šiuo laikotarpiu augo gyvūnų maisto paklausa, kadangi daugiau laiko leisdami namuose žmonės skyrė daugiau dėmesio augintiniams“, – pranešime pažymi „Mars Lietuva“ generalinė direktorė Aušra Žemaitienė.

Pasak vadovės, me mažiau svarbus ir stabilus tiekimo grandinių veikimas, kurį įmonei padeda užsitikrinti ilgalaikis bendradarbiavimas su tiekėjais ir abipusis pasitikėjimas.

„Mars Lietuva“ tiek praėjusiais, tiek pirmaisiais pandemijos metais dirbo visu pajėgumu. Praėjusiais metais „Mars Lietuva“ į gamybos inovacijas ir efektyvinimą investavo per 4 mln. eurų, į darbo aplinkos gerinimą – 210 tūkst. eurų.  

Bendrovė 2021 metais didino tiek tradicinei, tiek elektroninei prekybai skirtos produkcijos apimtis – vien produkcijos internetinei prekybai pernai pagaminta 8,3 tūkst. tonų.

„Mars Lietuva“ – viena didžiausių eksportuotojų Lietuvoje. Bendrovė savo produkciją eksportuoja į 21 ES šalį, taip pat Šveicariją, Norvegiją, Turkiją, Ukrainą, Australiją, Tailandą, Braziliją, o daugiau nei trečdalis visos pagamintos produkcijos eksportuojama į Jungtinę Karalystę.


  2022-01-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt