P0

Spyglys

Spyglys jau nebereikalauja šildyti vandenį, prašo įrengti čiuožyklą*

Spyglys
2022-01-25


Spyglys konstatuoja, kad darosi nebejuokinga: tas tyčia ar netyčia prie Simono Dacho progimnazijos įrengtas baseinas vis gilėja –  jau apsėmė prieš Naujuosius metus įrengtą visą nedidelį pravažiavimą, sujungusį Jūros ir Bokštų gatves.  

Spyglys, anksčiau reikalavęs pašildyti vandenį tame baseine, dabar gauna raudonskruosčių mokinių ir mokytojų prašymą padėti, nes per tą baseiną jau pereiti nebeįmanoma aulinių neprisėmus. O ir mašinos uodegas pabrukusios vos pravažiuoja.

Spyglys, visuomet suprantantis pažemintųjų ir nuskriaustųjų dalią, nusižeminęs prašo tą baseiną įrengusių kelininkų ir miesto valdžios: įrenkite čiuožyklą! Vis lengviau bus praeiti. O ir pramoga šiokia tokia. Ir mašinikės galės pravažiuoti.

Juk tam tas kapitalinis remontukas buvo ir darytas. Nes kam reikalingas pravažiavimas, jei juo negalima pravažiuoti?

Ir visi gyvensime draugiškai. Iki vasaros. O tuomet vanduo savaime pašils, pasiturkšime drauge.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.  


  2022-01-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt