P0

Transportas

Tebevyksta derybos dėl skrydžių krypties iš Palangos į Vokietiją.

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-25


VĮ Lietuvos oro uostai generalinis direktorius Marius Gelžinis nuotolinio susitikimo su Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) atstovais metu teigė, jog šiemet turėtų vėl prasidėti nutrūkę skrydžiai į Dubliną.

Martyno Vainoriaus nuotr.

KPPAR „Rūmų žiniose” rašoma, kad nuo gegužės du kartus per savaitę prasidės skrydžiai į Kijevą, skrydžių bilietais šia kryptimi jau prekiaujama. Lietuvos oro uostų vadovo teigimu, vasarą iš Palangos bus galima pasiekti ir Bergeną. Tebevyksta derybos dėl skrydžių krypties į Vokietiją.

„Lietuvos oro uostų vadovas teigė žinantis, kad Vakarų Lietuvos verslui svarbi Hamburgo kryptis, todėl dėl jos tariamasi pirmiausia. Derybos su aviakompanijomis dar nebaigtos, todėl naujienų laukiama artimiausiu metu. Tarp kitų verslui svarbių krypčių svarstomas susisiekimas iš Palangos su Amsterdamu, Stokholmu”, – rašoma „Rūmų žiniose”.

Anot M. Gelžinio, planuojama, kad Palangos oro uostas šiemet augs sparčiausiai: tikimasi, kad dabartinės oro uosto apimtys didės dvigubai, bus aptarnauta 300 tūkst. keleivių, ir pagal keleivių skaičių pavyks „grįžti“ į 2019 m. lygį.

2021 metais Lietuvos oro uostuose buvo aptarnauti beveik 2,5 mln. keleivių – 37 proc. daugiau nei 2020 metais, kai buvo aptarnauta kiek daugiau nei 1,8 mln.

Pernai Vilniaus oro uoste buvo aptarnauti 1,9 mln. keleivių (45 proc. daugiau nei 2020 m.), Kauno oro uoste – beveik 490 tūkst. keleivių (32 proc. daugiau nei 2020 m.), o Palangos oro uoste – 86 tūkstančiai keleivių (31 proc. mažiau nei 2020 m.).

Per 2021 m. Lietuvos oro uostuose buvo aptarnauta daugiau nei 34 tūkst. skrydžių – tai 15 proc. daugiau nei prieš metus. Vilniaus oro uoste aptarnauta daugiau nei 25 tūkst. skrydžių (21 proc. daugiau nei 2020 m.), Kauno oro uoste beveik 7 tūkst. skrydžių (12 proc. daugiau nei 2020 m.), Palangos oro uoste – daugiau nei 2 tūkst. skrydžių (24 proc. mažiau).


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2022-01-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt