P0

Spyglys

Išrausė duobę, kad į ją konservatoriai įkristų?*

Spyglys
2022-01-26


Prie vartų į Klaipėdos universitetinę ligoninę atsivėrė tokią duobė, kad joje ne tik pats velnias, bet ir konservatorius Petrošius, anksčiau mūsų miestelyje garsėjęs duobių tvarkymu, gali koją nusilaužti.

Nežinia, ką apie tai galvoja kiti Klaipėdos konservatoriai, kurių vadas skelbia „Laikykitės, medikai! Pokyčiai pakeliui”. Juk būtent jie, miesto Tarybos nariai, ir turėtų tvarkyti tos ligoninės prieigas, su visais gėlių kioskais ir parkingais. Bet kur tau…

Viena iš liaudies versijų, kodėl taip viskas čia vyksta – labai jau norima greičiau tą ligoninę „prastumti”  Vilniui, tad reikia parodyti, kad savivaldybė net ir jos prieigose nemoka tvarkytis… Tačiau Spyglys mano, jog tai reformai besipriešinantys medikai tą duobę praurbino ir tylėdami laukia, kad visi konservatoriai į ją sukristų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.  


  2022-01-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt