Išrausė duobę, kad į ją konservatoriai įkristų?*

Spyglys
Spyglys
2022-01-26

Prie vartų į Klaipėdos universitetinę ligoninę atsivėrė tokią duobė, kad joje ne tik pats velnias, bet ir konservatorius Petrošius, anksčiau mūsų miestelyje garsėjęs duobių tvarkymu, gali koją nusilaužti.

Nežinia, ką apie tai galvoja kiti Klaipėdos konservatoriai, kurių vadas skelbia „Laikykitės, medikai! Pokyčiai pakeliui”. Juk būtent jie, miesto Tarybos nariai, ir turėtų tvarkyti tos ligoninės prieigas, su visais gėlių kioskais ir parkingais. Bet kur tau…

Viena iš liaudies versijų, kodėl taip viskas čia vyksta – labai jau norima greičiau tą ligoninę „prastumti”  Vilniui, tad reikia parodyti, kad savivaldybė net ir jos prieigose nemoka tvarkytis… Tačiau Spyglys mano, jog tai reformai besipriešinantys medikai tą duobę praurbino ir tylėdami laukia, kad visi konservatoriai į ją sukristų.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.  

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Baikit varyt ant „Smiltynės perkėlos”!*

Na, pakėlė ir vėl bilietų kainas už perkėlimą į Smiltynę. Na, ir ką? Reikia čia stūgauti, peikti keltininkus, nes jiems ...
2024-06-15
Skaityti daugiau

Spyglys

„Klaipėdos energijai” prireikė vitaminų*

Šią brangią įmonę taip užkniso savivaldybė su reikalavimais greičiau užleisti teritoriją prie Dangės, kad ten galėtu privatus verslas įsikurti, jog ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Spyglys

Kai vietoje galvos elektros lemputė*

Pasižiūrėjęs ir pasiklausęs trečiadieninio mūsų miestelio politikų posėdžio, kurio metu valdantieji savo gretose rado dezinformatorių, Spyglys išėjo į gatves savo ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This