P0

Kriminalai ir nelaimės

Klaipėdoje vagys toliau atakuoja BMW automobilius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-26


Prieš savaitę Klaipėdoje pradėtos fiksuoti BMW automobilių detalių vagystės toliau tęsiasi. Policija pranešė, kad per pastarąsias dienas ilgapirščiai nuniokojo dar dvi BMW.

Antradienio rytą, apie 6 val. Vyturio gatvėje buvo pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio BMW 5F10 vairuotojo durelių lango stiklas ir pavogta vairuotojo saugos pagalvė. Žalą savininkas įvertino 500 eurų.

Naktį į trečiadienį, apie 2 val., Kretingos gatvėje pastebėta, kad irgi yra išdaužtas automobilio BMW vairuotojo durelių lango stiklas. Šįkart vagys mašiną paliko be vairo. Žala – 800 eurų.

Praėjusį trečiadienį tokiu pat metodu buvo pavogti trys vairai iš BMW automobilių, stovėjusių Švyturio, Žardininkų ir Klevų gatvėse.


  2022-01-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt