P0

Regionas

Kurhauze – Kristinos Zmailaitės ir Edmundo Seiliaus koncertas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-26


Jau penktus metus iš eilės palangiškius ir miesto svečius istoriniame kurhauze džiugins originalios profesionalios muzikos programos – nuo solinių rečitalių iki koncertų visai šeimai.

Palangos kultūros ir jaunimo centras sausio 28 d., penktadienį, 19 val. kviečia į pirmąjį šių metų ciklo „Muzikos vakarai kurhauze“ koncertą, kuriame skambės žymių Lietuvos muzikantų atliekami klasikos šedevrai.

„Nuostabusis amžius“ – taip šią programą pavadino publikai gerai žinomi solistai Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius.

Koncerte skambės XIX a. pabaigos – XX a. pradžios kompozitorių kūriniai – Jules’io Massenet, Gabrielio Fauré, Stefano Donaudy, Claude Debussy, Paolo Tosti melodijos, prancūziško subtilumo ir itališkos ekspresijos kupinos vėlyvojo romantizmo dainos (kameriniam ansambliui aranžavo Gediminas Kviklys) ir Edvardo Griego, Frédérico Bonzono, Jules’io Massenet instrumentinė muzika, kurią atliks kamerinis ansamblis Musica Humana.

Bilietus platina ticketmarket.lt ir Palangos turizmo informacijos centras.


  2022-01-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt