P0

Kriminalai ir nelaimės

Vietoj skėčių – 2 mln. eurų vertės cigarečių kontrabanda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-01-26


Muitinės kriminalinėje tarnyboje (MKT) pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl stambios cigarečių kontrabandos, kurią pareigūnai sulaikė Klaipėdoje, sausio 19-20 dienomis. Apie 600 tūkst. pakelių nelegalių rūkalų muitininkai aptiko iš Singapūro atplukdytame jūriniame konteineryje, kuriame turėjo būti skėčių siunta. 

Tai didžiausia cigarečių kontrabandos siunta šiemet sulaikyta Lietuvos muitinėje.

Į Klaipėdą šių metų sausį atplukdytas jūrinis konteineris iš Singapūro sukėlė įtarimų MKT analitikams, stebintiems prekių maršrutus. Deklaruota, kad šiame konteineryje gabenama 13 tonų sodo skėčių siunta, skirta Danijai.

Patikrinę konteinerį MKT Klaipėdos skyriaus pareigūnai aptiko, kad jame nėra jokių skėčių, o konteineris buvo pilnas polietilenu izoliuotų dėžių su cigaretėmis.

Išankstiniais duomenimis sulaikyta, daugiau nei 601 tūkst. pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ ir „M1 RED“ (be banderolių). Preliminari jų vertė su mokesčiais – daugiau nei 2 mln. eurų.

MKT Klaipėdos skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūra.


  2022-01-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt