Kam vaikų ligoninei reikia daug USB?* (3)

Spyglys
Spyglys
2022-01-27

Spyglys pastebėjo, kad Klaipėdos vaikų ligoninė šiemet net du kartus paskelbė viešai perkanti USB atmintines. Sauskelnės, alergenai, medicininė įranga, galų gale ir baldai – visa tai suprantama. O USB atmintinės? Juk visą informaciją pigiau ir saugiau laikyti „debesyse”. Beje, ir pageidaujamas atmintinių kiekis techninėse specifikacijose net neskelbiamas, bet galima nuspėti, kad tikriausiai perkama nemažai. 

Galų gale, pasitaręs su okultistais ir chiromantais, Spyglys sušuko: eureka!  Tas atmintukų pirkimo bumas yra susijęs su planuojama Lietuvos sveikatos sistemos pertvarka.

O konkrečiai – su Vaikų ligoninės atidavimu į didelį valstybės ligonių kolchozą. Tai prieš sunaikinant Vaikų ligoninę vietos eskulapai nutarė į atmintukus surašyti visą jos istoriją. Nuo naktipuodžių įsigijimo iki vaikučių ašarų. 

Spyglio moralas: prieš mirtį visiems dera įsirašyti kam nors į atmintį. Kad ir į USB.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.  
Žymos: | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Kam vaikų ligoninei reikia daug USB?*”: 3

  1. gintaras parašė:

    Sunku šiais laikais be laikmenų. Atminkime, kai ranka rašyti receptai sukeldavo kritikos. Pagaliau išmokome naudotis progresyviomis priemonėmis. Kuomet vaikus vežame ligoninėn ir norime skubios pagalbos, užmirštame kitas bėdas, kad tik vaikui padėtų. Ar šie priekaištai nėra „rašytojų”, neturinčių jokio užimtumo paistalai. Paklauskime, ar ne visiškai valdomos pandemijos metu, dar turime laiko priekaištauti mūsų vaikų, anūkų sveikatos prižiūrėtojams. Spėju, laikmenos tam, kad išvykstant iš gydymo įstaigos kiekvienam vaikui su geru palinkėjimu, tėveliams bus įduota ir laikmena, kurioje bus viskas apie apsilankymą gydymo įstaigoje. Pagaliau, būdamas mokesčių mokėtoju būčiau ramus, iš gydymo įstaigos gauti informaciją, kuri telpa mažoje laikmenoje, o ne popierių galybę su neįskaitoma rašysena. Tai Jums ne ranka rašytas tekstas chirurgo, kuris po sunkios operacijos vos rankas judina, o tikslios ir aiškios išvados. Paprasta kituose matyti krislą… savo priekaištų tuštybėje, nematydami savo tuštumos.

  2. Anonimas parašė:

    Kapeika prie kapeikos – gausis rublis.

  3. Anonimas parašė:

    Tuščias strapsnelis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

„Klaipėdos energijai” prireikė vitaminų*

Šią brangią įmonę taip užkniso savivaldybė su reikalavimais greičiau užleisti teritoriją prie Dangės, kad ten galėtu privatus verslas įsikurti, jog ...
2024-06-14
Skaityti daugiau

Spyglys

Kai vietoje galvos elektros lemputė*

Pasižiūrėjęs ir pasiklausęs trečiadieninio mūsų miestelio politikų posėdžio, kurio metu valdantieji savo gretose rado dezinformatorių, Spyglys išėjo į gatves savo ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Leonas Makūnas - dezinformatorius?*

„Tavo metuose susilaikymas jau nebėra dorybė, nebėra vertybė”, – taip Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdžio metu trečiadienį pašiepė Vidmantas ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This