P0

Spyglys

Kam vaikų ligoninei reikia daug USB?* (3)

Spyglys
2022-01-27


Spyglys pastebėjo, kad Klaipėdos vaikų ligoninė šiemet net du kartus paskelbė viešai perkanti USB atmintines. Sauskelnės, alergenai, medicininė įranga, galų gale ir baldai – visa tai suprantama. O USB atmintinės? Juk visą informaciją pigiau ir saugiau laikyti „debesyse”. Beje, ir pageidaujamas atmintinių kiekis techninėse specifikacijose net neskelbiamas, bet galima nuspėti, kad tikriausiai perkama nemažai. 

Galų gale, pasitaręs su okultistais ir chiromantais, Spyglys sušuko: eureka!  Tas atmintukų pirkimo bumas yra susijęs su planuojama Lietuvos sveikatos sistemos pertvarka.

O konkrečiai – su Vaikų ligoninės atidavimu į didelį valstybės ligonių kolchozą. Tai prieš sunaikinant Vaikų ligoninę vietos eskulapai nutarė į atmintukus surašyti visą jos istoriją. Nuo naktipuodžių įsigijimo iki vaikučių ašarų. 

Spyglio moralas: prieš mirtį visiems dera įsirašyti kam nors į atmintį. Kad ir į USB.

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.  


  2022-01-27

  3 komentarai “Kam vaikų ligoninei reikia daug USB?*”

  1. Avatargintaras (IP: 86.38.72.16)

   Sunku šiais laikais be laikmenų. Atminkime, kai ranka rašyti receptai sukeldavo kritikos. Pagaliau išmokome naudotis progresyviomis priemonėmis. Kuomet vaikus vežame ligoninėn ir norime skubios pagalbos, užmirštame kitas bėdas, kad tik vaikui padėtų. Ar šie priekaištai nėra “rašytojų”, neturinčių jokio užimtumo paistalai. Paklauskime, ar ne visiškai valdomos pandemijos metu, dar turime laiko priekaištauti mūsų vaikų, anūkų sveikatos prižiūrėtojams. Spėju, laikmenos tam, kad išvykstant iš gydymo įstaigos kiekvienam vaikui su geru palinkėjimu, tėveliams bus įduota ir laikmena, kurioje bus viskas apie apsilankymą gydymo įstaigoje. Pagaliau, būdamas mokesčių mokėtoju būčiau ramus, iš gydymo įstaigos gauti informaciją, kuri telpa mažoje laikmenoje, o ne popierių galybę su neįskaitoma rašysena. Tai Jums ne ranka rašytas tekstas chirurgo, kuris po sunkios operacijos vos rankas judina, o tikslios ir aiškios išvados. Paprasta kituose matyti krislą… savo priekaištų tuštybėje, nematydami savo tuštumos.

  2. AvatarAnonimas (IP: 78.63.37.48)

   Kapeika prie kapeikos – gausis rublis.

  3. AvatarAnonimas (IP: 213.100.191.14)

   Tuščias strapsnelis

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt