P0

Spyglys

Aplinkos darkytojai* (1)

Spyglys
2022-01-28


Skulptūrų parke vaikščiojęs Spyglio bičiulis užfiksavo, kaip iš aplinką turinčios tvarkyti, ekologišką pavadinimą susigalvojusios bendrovės „Ecoservice” mašinos varva neaiškios paskirties skystis, paliekantis labai aiškias žymes.

Pasiūlęs su mašina po parką važinėjantiems vyrams susitvarkyti šį neekologišką reikalą, Spyglio bičiulis buvo pasiųstas toli. Tiek toli, kad atkeliavo iki Spyglio su savo nuotraukomis.

Spyglys supranta, kad patys didžiausi viršininkai būna žemiausių grandžių darbuotojai, tad tikisi, kad ant aukštesnių „Ecoservice” laiptelių įsitaisę žmonės turi šiek tiek daugiau nuovokos ir neketina keisti kompanijos profilio iš aplinkos tvarkymo į aplinkos darkymą. O jei ir aniems tokia situacija nė motais, tai gal mūsų miestelio aplinkosaugininkams ir tvarkos prižiūrėtojams tai turėtų badyti akis, mąsto dygliuotasis.

ATNAUJINTA. Baiginėjantis darbo dienai paaiškėjo, kad „Ecoservice” visgi neketina tapti aplinkos darkytojų kontora – Spyglio bičiulė „Atvira Klaipėda” sulaukė įmonės regiono teritorijų priežiūros vadovo Giedriaus Mikučio patikinimo, kad bendrovė labai apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos, taip pat ir netaktiško darbuotojo elgesio.

„Gavę informaciją apie automobilio gedimą iš karto ėmėmės veiksmų – automobiliu nebesinaudojome, jis perduotas taisymui, specialistai pasirūpino vieta, kurioje ištekėjo dyzelino, taip pat įspėjome vietoje dirbusį darbuotoją. Dar kartą atsiprašome už situaciją ir dėkojame pilietiškai pasielgusiam praeiviui, kuris pasidalijo informacija”, – teigė G. Mikutis.

*Spyglio ir jo draugų pamąstymų nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-28

  Vienas komentaras apie “Aplinkos darkytojai*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 86.100.19.206)

   Na jau čia ne Spyglio rubrikos reikalas, nes tai – išties rimtas dalykas. Nieko juokingo…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt