Aplinkos darkytojai* (1)

Spyglys
Spyglys
2022-01-28

Skulptūrų parke vaikščiojęs Spyglio bičiulis užfiksavo, kaip iš aplinką turinčios tvarkyti, ekologišką pavadinimą susigalvojusios bendrovės „Ecoservice” mašinos varva neaiškios paskirties skystis, paliekantis labai aiškias žymes.

Pasiūlęs su mašina po parką važinėjantiems vyrams susitvarkyti šį neekologišką reikalą, Spyglio bičiulis buvo pasiųstas toli. Tiek toli, kad atkeliavo iki Spyglio su savo nuotraukomis.

Spyglys supranta, kad patys didžiausi viršininkai būna žemiausių grandžių darbuotojai, tad tikisi, kad ant aukštesnių „Ecoservice” laiptelių įsitaisę žmonės turi šiek tiek daugiau nuovokos ir neketina keisti kompanijos profilio iš aplinkos tvarkymo į aplinkos darkymą. O jei ir aniems tokia situacija nė motais, tai gal mūsų miestelio aplinkosaugininkams ir tvarkos prižiūrėtojams tai turėtų badyti akis, mąsto dygliuotasis.

ATNAUJINTA. Baiginėjantis darbo dienai paaiškėjo, kad „Ecoservice” visgi neketina tapti aplinkos darkytojų kontora – Spyglio bičiulė „Atvira Klaipėda” sulaukė įmonės regiono teritorijų priežiūros vadovo Giedriaus Mikučio patikinimo, kad bendrovė labai apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos, taip pat ir netaktiško darbuotojo elgesio.

„Gavę informaciją apie automobilio gedimą iš karto ėmėmės veiksmų – automobiliu nebesinaudojome, jis perduotas taisymui, specialistai pasirūpino vieta, kurioje ištekėjo dyzelino, taip pat įspėjome vietoje dirbusį darbuotoją. Dar kartą atsiprašome už situaciją ir dėkojame pilietiškai pasielgusiam praeiviui, kuris pasidalijo informacija”, – teigė G. Mikutis.

*Spyglio ir jo draugų pamąstymų nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | | | | |

Komentarai (1):

Įrašo “Aplinkos darkytojai*” komentarų : 1

  1. Anonimas parašė:

    Na jau čia ne Spyglio rubrikos reikalas, nes tai – išties rimtas dalykas. Nieko juokingo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Naujoji kultūra politika triumfuoja*

Šeštadieninio Selo koncerto Klaipėdos vasaros estradoje aplinkinių daugiabučių ir mažučių namų gyventojai dar ilgai nepamirš: decibelai iki pat vidurnakčio miesto ...
2024-07-15
Skaityti daugiau

Spyglys

Mįslingas „Klaipėdos vandens” pasiruošimas rudeniui*

Savivaldybės vandentiekio ir kanalizacijos specai už 60 eurų nusipirko paslaugas, kurių net spygliuota šių eilučių autoriaus galvelė negali perprasti: „HR ...
2024-07-13
Skaityti daugiau

Miestas

Atnaujins memorialą Skulptūrų parke

Savivaldybė ieško projektuotojų, kurie per keturis mėnesius parengtų paminklo žuvusiems per 1923 m. karinę operaciją, kurios dėka Klaipėdos kraštas buvo prijungtas ...
2024-07-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This