P0

Spyglys

Kas Klaipėdoje geriausiai užuodžia orus?*

Spyglys
2022-01-29


Spyglio penalai ir analai byloja, kad Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos vadovai ne visuomet tiksliai prognozuodavo politinius ir visokius kitokius orus. Dėl to ne vienas iš jų nukelnėtas ar nenukelnėtas buvo mušamas per minkštą vietą. O po nuomonių bei kailiukų pasikeitimų būdavo ir išgenami… Dabartiniams, matyt, irgi nėra saldu.

Argi ne dėl to atsirado pagrindas net už 72 600 eurų įsigyti hidrometeorologinės informacijos teikimo paslaugas? Kasdien dabar bus sudaromas jūrinis hidrometeorologinis biuletenis bei dienos orų prognozė visai uosto akvatorijai. Dokumentai nutyli, ar prognozės bei biuleteniai bus sudaromi ir aplink Juliaus Janonio 27, kur uosto vadai reziduoja?

Sakot, apie politiką toje sutartyje dėl orų nieko nėra įrašyta? Spyglys nėra naivus – supranta, kad ne viskas dokumentuose rašoma. Svarbu ne kas rašoma, o kas daroma.

Kai pagalvoji, argi sunku tarp tų orų prognozių įterpti ir politines? Juk pinigai dideli. Juolab kad tiek orai, tiek vidaus bei užsienio politika šiuo metu yra labai panašiai permainingi.

*Spyglio ir jo draugų pamąstymų nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-01-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt