P0

Sportas

Klaipėdoje vyks Lietuvos lengvosios atletikos žiemos meistrų čempionatas

Atvira Klaipėda

Žiedūna Bielinienė
2022-01-31


Vasario 5-6 dienomis Klaipėdoje vyks Lietuvos lengvosios atletikos žiemos meistrų čempionatas. Jam ruošiasi ir Klaipėdos sporto klubo „Ąžuolas” nariai.

Geroje formoje yra eilė klubo narių. Arūnas Andrijauskas (M56) metimuose turėtų sudaryti rimtą konkurenciją daugkartiniams Europos ir pasaulio čempionams vilniečiui Sauliui Svilainiui (M63) bei kauniečiams Rimvydui Medišauskui (M59) ir Gintautui Misevičui (M54). Steponas Baltuonis (M65) pagal dabartinius treniruotėse pasiekiamus rezultatus turi visas galimybes pagerinti Lietuvos meistrų rekordus 60 m ir 200 m bėgimų rungtyse.

Europos vicečempionas 60 m bėgimo rungtyje Mantas Semčenko (M39) šiuo metu dar sugeba patekti į finalą tarp pajėgiausių Lietuvos sprinterių (ne veteranų)

Šuolyje į aukštį laukia įdomi kova tarp Europos ir pasaulio čempiono Gintaro Varanausko (M49), latvio Peterio Valdmanio (M47) ir „Ąžuolo” klubo narių Vytauto Miliaus (M68) ir Tomo Turskio(M34).

Tikėtina, jog gerai pasirodys olimpietė Jadvyga Putinienė (W77), grįžtanti į sportą po sunkios traumos ir Algina Vilčinskiene (W85), taip pat ir kiti „Ąžuolo” klubo nariai.

Šiame žiemos čempionate pirmą kartą Lietuvoje vyks septynkovės varžybos. Aukštus rezultatus čia turėtų pasiekti latviai – daugkartinis Europos ir pasaulio čempionas bei pasaulio dešimtkovės M70 rekordininkas Valdis Cela (M74), pasaulio ir Europos čempionas Janis Mankovskis (M82), ir „Ąžuolo” klubo narys, Europos čempionas Vytautas Zaniauskas (M61).

Tomis pat dienomis (vasario 5-6) JAV vyks šios šalies meistrų septynkovės varžybos, rengiamos jau eilę metų. Bus įdomu palyginti jų ir mūsų geriausius rezultatus.


  2022-01-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt