P0

Politikų tribūna

Kas Klaipėdoje „tampo sportą už virvučių“? (7)

Edmundas Kvederis, Klaipėdos miesto tarybos narys
2022-02-01


Sportas man asmeniškai – svarbi gyvenimo dalis. Visada mėgau ir mėgstu sportuoti, stebėti įvairias varžybas. Tapęs miesto Tarybos nariu ne veltui pasirinkau veiklą Sporto taryboje bei Kultūros švietimo ir sporto komitete. Per trejus metus teko daug sužinoti, kas vyksta Klaipėdos sporte, kokios problemos, kokie iššūkiai. Tačiau paskutiniu metu ėmė kelti nerimą, kad sprendimai dėl sporto atsiranda „iš kažkur”.

Pamenate garsųjį apsilankymą neva „Barcelona“ atstovų Klaipėdoje? Niekas iki šiol negali aiškiai paaiškinti, kas derėjosi, kas kokiais tikslais atvežė tuos žmones ir ko apart garsios rinkodaros čia buvo siekta. Taip pat sporto bendruomenė dažnai piktinasi, kad į darbo grupes retai kviečiami, diskusijų mažoka.

Tampa liūdna, kad ne tik į sporto bendruomenės nuomonę, bet ir į komiteto pavedimus reaguojama vangiai. Štai Kultūros švietimo ir sporto komitetas dar aną pavasarį pavedė parengti Klaipėdos miesto savivaldybės biudžetinių sporto įstaigų pertvarkos planą. Paaiškėjo, kad nelabai kas per pusmetį ir buvo nuveikta, o tada projektas skubiai komitetui pateiktas. Tiesa, nutiko nenumatytos aplinkybės, kad pusę metų nepastebėtos kliūtys iškilo ir pertvarkos planas vėl užstrigo. Ech, tie sutapimai…

Yra senas geras posakis – „uodega vizgina šunį“. Tad šiuo atveju Klaipėdos sporte, panašu, susidaro panaši situacija, kad sprendimai atsiranda, bet nei sporto bendruomenė, nei Tarybos nariai nebūna iki galo informuoti, kas, kaip, kodėl.

Kai neaiškumo daug, natūralu, jog žmonės pradeda ieškoti asmenų, kurie priėmė sprendimus arba ruošiasi kažką nuspręsti.

Pamažu sporto bendruomenė ima nujausti ir įtarti, kas vis tik tas „virvutes tampo“ ir aplinkybes dėlioja, nes gi Klaipėda miestas nedidelis. Tad „virvelių tampytojai“ turėtų pagalvoti, ar verta kaitinti situaciją ir sporto bendruomenę erzinti, nes seniai žinoma, kad sportininkai emocingi žmonės ir nemėgsta, kai juos apstumdo arba jiems teisėjauja šališki teisėjai.


  2022-02-01

  7 komentarai “Kas Klaipėdoje „tampo sportą už virvučių“?”

  1. Avatariš komentarų panašu (IP: 86.100.161.157)

   kad kažkam labai suskaudo 🙂

  2. AvatarTULUZ LATREK (IP: 90.131.39.184)

   Tarpkitko géda skaityti straipsni , juoba kad rašo tarybos narys, ar nori pasireikšti kad myli sporta , bet neturi ka pasakyti -tai ir nerašyk , ar čia KGB
   METODAS

  3. AvatarVan Gogas...Vincentas (IP: 78.58.193.205)

   Tikrai, kaip suprantu žinai kas tampo? Tai kodėl neparašai, jei jau nujauti ar žinai? Esi Tarybos narys neturėtumei bijoti. Dabar išeina, kad parašei tekstą vien tam, kad paskelbtum miestui jog žinai. Taip sakant žinovas! Dirbk, o ne tuo daiktu kriaušes vartyk.

  4. Avatarseniai aišku (IP: 83.171.17.102)

   kad viena dama jaučiasi visagalė ir bando savo tvarką įvesti

  5. AvatarRR (IP: 84.15.184.87)

   (Ne)gerbiamas Edmundai, vaikščioti į varžybas ir būti varžybų pagrindine sudėtimi, tai ne tribūnose švilpti ir su skėčiu mojuoti. Nieko nesupratom iš jūsų straipsnio, taip kaip ir apie jūsų profesinius bei politinius viražus, tiek, matyt, ir gebate. Tik klausimas kokio šuns uodegą

  6. AvatarSiaip (IP: 84.15.184.142)

   Kazkoks marmalas… tai zinai ar nezinai, kas tampo ta sporta uz virvuciu??? Jeigu zinai – tai ir parasyk, nes dabar nieks nieko nesupranta, kam cia parasei… tampytojams?

   • Avatarkis (IP: 78.61.191.164)

    Zmogeli,cia buvo dar ir klaustukas.Nemoki net skaityti,tai nereikia ir vaidinti sik…katina?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt