P0

Miestas

Privertė pasirengti gatvių, dviračių takų ir kiemų remonto tvarką

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-02-02


Klaipėdos miesto savivaldybės tarybai teikiamas svarstyti gatvių, dviračių ir pėsčiųjų takų, kiemų, automobilių stovėjimo aikštelių įrengimo bei rekonstravimo eiliškumo nustatymo tvarkos aprašas.

Savivalda turėjo jį parengti, nes praėjusių metų pabaigoje buvo pakeistas Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) finansavimo įstatymas. Dabar savivaldybės, norėdamos gauti pinigų iš šios programos, turi pasitvirtinti tokias tvarkas.

Tokiu būdu praplėsta ir KPPP lėšų panaudojimo galimybė – bus galima finansuoti ir daugiabučių namų kiemų infrastruktūros tvarkybą.

 „Patvirtinus šį aprašą, atrinktų objektų 3 metų prioritetiniai sąrašai bus viešai skelbiami Klaipėdos savivaldybės internetiniame puslapyje”,- teigiama sprendimo aiškinamajame rašte.

Numatoma, kad objektai, kurie yra įtraukti į Savivaldybės 2022–2024 m. strateginį veiklos planą, yra nereitinguojami ir pirmumo tvarka įtraukiami į prioritetinius sąrašus. Kasmet savivaldybės administracija iki rugsėjo 15 d. turės parengti atitinkamus sąrašus.

Visus sąrašus nagrinės ir vertins Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudaryta nuolatinė komisija.


  2022-02-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt