2022 metų biudžeto aptarimą užgožė niautynės dėl ligoninių pertvarkos

Miestas

Klaipėdos miesto tarybos Finansų ir ekonomikos komitetas, kuris yra pagrindinis teikiantis išvadas dėl savivaldybės biudžeto, šiam klausimui vakar skyrė beveik 10 kartų mažiau laiko nei karštai diskusijai apie galimą miesto ligoninių pertvarką, atiduodant jas Sveikatos apsaugos ministerijai. Nors tokio klausimo darbotvarkėje nebuvo.

Sutarimo dėl ligoninių nerasta, o dėl biudžeto nebalsuota, tik išklausyta informacija, užduoti keli klausimai. Dalis jų – susiję su ligoninių pertvarka.

Planuojamų biudžeto išlaidų sandara

Biudžeto projektą pristačiusi Savivaldybės administracijos Finansų skyriaus vedėja Kristina Petraitienė teigė, kad metų pradžioje jį sunku subalansuoti. Tačiau metų eigoje atsiranda poreikis perskirstyti asignavimus ir tuomet situacija normalizuojasi.

Savivaldybės biudžeto likutis – 26 mln. eurų. Tačiau iš jų pernai dėl įvairių priežasčių nepanaudoti tik 8 milijonai eurų. Finansų ir ekonomikos komitetas grįš prie 2022 metų savivaldybės biudžeto tuomet, kaip reikės apibendrinti iš kitų komitetų gautus pasiūlymus.

INFORMACIJA

Klaipėdos miesto savivaldybės 2022 metų biudžeto projekte  – 243 420 700  eurų prognozuojamų pajamų, 243 851 300 tūkst. eurų asignavimų. Asignavimai viršija pajamas 430,6 tūkst. eurų skolintomis lėšomis. 

1 Comment

  1. ?

    Tai kas ką posėdyje kalbėjo? Kur informacija? „Niautynės” – čia toks „žurnalistinis” ar apkalbų lygis?

    Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Dėl senosios Klaipėdos pirties likimo - idėjų lietus

„Tai reikia ją padaryti visiškai nemokama”, – trečiadienį Klaipėdos miesto tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto posėdžio metu pasiūlė konservatorius Aidas ...
2024-04-03
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Politikai nenori įstaigų ir įmonių atiduoti vien mero valiai

Ne visi Klaipėdos miesto politikai yra linkę tenkinti mero pageidavimą vienasmeniškai valdyti savivaldybės biudžetines ir viešąsias įstaigas bei įmones: trečiadienį ...
2024-02-15
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

„Išlaidos savivaldybės viešiesiems ryšiams didėja 300 procentų“

Tokią repliką metė liberalas Saulius Budinas trečiadienį vykusio miesto tarybos Finansų ir ekonomikos komiteto posėdžio metu, kai opozicijos atstovams nepavyko ...
2024-02-07
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This