P0

Regionas

Klaipėdos rajono socialinei apsaugai – dviem milijonais eurų daugiau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-07


Klaipėdos rajono savivaldybės teigimu, šiemet socialinei apsaugai planuojama išleisti 11,8 mln. eurų – 2 milijonais eurų daugiau nei ankstesniais metais.

Šiais metais 5,5 mln. eurų skiriama socialines paslaugas teikiančių biudžetinių įstaigų veiklai finansuoti, 4,8 mln. eurų iš šios sumos numatoma jose dirbančių darbuotojų darbo užmokesčiui.

Taip pat šiemet daugiau nei 5 mln. eurų skiriama socialinėms išmokoms, pašalpoms ir kompensacijoms, finansinei pagalbai, socialinei paramai mokiniams ir socialinėms paslaugoms pirkti.

„Pavyzdžiui, vien socialinėms pašalpoms ir kompensacijoms šiemet Savivaldybės biudžete numatyta bemaž pusantro milijono eurų“, – pranešime cituojama Klaipėdos rajono vicemerė Ligita Liutikienė.

Anot savivaldybės, šiemet bus tęsiamas ir projekto „Kompleksinės paslaugos šeimoms Klaipėdos rajone“ įgyvendinimas, bus vykdoma Priekulės socialinių paslaugų centro infrastruktūros plėtra. Be to, Priekulėje duris atvers naujose patalpose įsikūręs vaikų dienos centras. Jose atliekami remonto darbai jau artėja pabaigos link, tad tikimasi, jog jau pavasarį čia klegės vaikai.

„Žinoma, bus vykdomos ir savivaldybės ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo programos, prisidedama prie bendruomenių vykdomų projektų finansavimo. Džiugu, kad dvigubai idėja finansavimas religinių bendruomenių ir bendrijų rėmimo programai. Praėjusiais metais iš Savivaldybės biudžeto jai skirta 50 tūkst. eurų, o šiemet – jau 100 tūkst. eurų, kurie, tikiu, padės įgyvendinti daug naudingų darbų“, – teigia mero pavaduotoja.


  2022-02-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt