P0

Kriminalai ir nelaimės

„Kriptosukčiai” smarkiai „nuskausmino” dar du klaipėdiečius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-07


Klaipėdos policija pranešė jau apie antrą įvykį per pastarąsias pora savaičių, kai didelių sumų netenka į kriptovaliutas susigundę investuoti asmenys.

Sekmadienį 21-rių klaipėdietis parašė pareiškimą, kuriame nurodė, jog su nepažįstamu asmeniu buvo sutaręs pirkti kriptovaliutą, todėl tą pačią dieną apie 20.25 val. savo automobiliu „VW Golf“ atvyko į Žolynų g., Klaipėdoje.  Į automobilį įsėdo nepažįstamas asmuo, paėmė pareiškėjo ir kito 23 metų vaikino pinigus   – bendrai 9800 eurų – iššoko iš automobilio ir pasišalino.

Policija pradėjo tyrimą dėl sukčiavimo.

Analogiškas tyrimas vykdomas ir dėl sausio 27-ąją gauto 33-iejų klaipėdiečio pareiškimo, kad pernai nuo spalio 26 d. iki gruodžio 8 d. perkant kriptovaliutą iš jo buvo išviliota 18 200 eurų.


  2022-02-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt