P0

Transportas

Palangos oro uoste smarkiai padaugėjo ir keleivių, ir skrydžių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-09


Per pirmąjį šių metų mėnesį Lietuvos oro uostai aptarnavo daugiau nei 250 tūkst. keleivių ir daugiau nei 3 tūkst. skrydžių, kai pernai sausį per tris oro uostus keliavo tik apie 53 tūkst. keleivių ir buvo aptarnauta kiek daugiau nei 1 300 skrydžių.

Lyginant šį sausį su priešpandeminiu tuo pačiu laikotarpiu (2019 metais) mėnesinis keleivių srautas pasiekė 57 proc. buvusio lygio.

Palangos oro uoste šiemet sausį aptarnauta 10 tūkst. keleivių ir 180 skrydžių. Pernai sausį per šį oro uostą keliavo vos 2,7 tūkst. keleivių ir įvyko 82 skrydžiai.

Šiuo metu iš Palangos galima skirsti į Kopenhagą (skraidina SAS), Rygą – („airBaltic”), Oslą („Norwegian Air Shuttle”), Londoną („Ryanair”).

Sausį vykusio nuotolinio susitikimo su Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovais metu VĮ Lietuvos oro uostai generalinis direktorius Marius Gelžinis teigė, jog šiemet turėtų vėl prasidėti nutrūkę skrydžiai į Dubliną. Nuo gegužės du kartus per savaitę prasidės skrydžiai į Kijevą. Lietuvos oro uostų vadovo teigimu, vasarą iš Palangos bus galima pasiekti ir Bergeną. Tebevyksta derybos dėl skrydžių krypties į Vokietiją.


  2022-02-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt