P0

Regionas

Šalia Priekulės – didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelė

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-02-09


Klaipėdos rajono savivaldybė rengiasi skelbti konkursą dėl didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelės Kuodžių kaime, Priekulės seniūnijoje, įrengimo.

 Aikštelėje planuojama surinkti pavojingąsias atliekas, susidarančias privačiuose  namų ūkiuose. Taip pat –  antrines žaliavas: popierių ir kartoną, stiklą, plastiką, metalą. Čia bus surenkamos ir elektros bei elektroninės įrangos atliekos,  naudotos padangos, didelių gabaritų komunalinės atliekos. 

Aikštelėje turės būti įrengtas ir įregistruotas vandens gręžinys bei vandens gerinimo sistema, buitinių ir lietaus nuotekų valymo įrenginiai, lauko drenažiniai tinklai, lauko bei vidaus vandentiekio ir nuotekų tinklai.

Pagrindinė aikštelės paskirtis – priimti ir registruoti atliekas bei nukreipti jas į atitinkamas atliekų naudojimo ir/ar šalinimo įmones. Atliekų apdorojimo arba demontavimo veikla čia nenumatoma.

Savivaldybė viešai paskelbė parengtus aikštelės įrengimo techninius bei darbo projektus ir laukia pastabų bei pasiūlymų ir potencialių rangovų.


  2022-02-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt