P0

Spyglys

Valio, draugai! Greitai kontrolierių bus daugiau nei dirbančiųjų!*

Spyglys
2022-02-09


Reikėtų tik 52 492,8 eurų per metus, kad Klaipėdos miesto savivaldybės Kontrolės ir audito tarnyba pasipildytų dar dviem kontrolieriais. Tokį graudų raštą žavioji Savivaldybės kontrolierė Daivutė suraitė Kontrolės komitetui. 

Be to, dar reikėtų dviejų sėdimų vietų už menkus 860 euriukus, dar po 500 eurų kasmet tų sėdimųjų kvalifikacijai kilstelėti. Ir dar kiekvienai sėdimai vietai reikia nupirkti po kompą už 1 250 eurų, kad darbe ne nosis krapštytųsi. 

Regėdamas tokius užmojus, Spyglys cituoja buvusios Savivaldybės administracijos Finansų ir turto departamento direktorės Aldonos Špučienės pranašystę: „Greitai kontroliuojančiųjų bus tiek pat, kiek skaičiuojančiųjų…”

Beje, dar XX amžiuje valstybės tarnautojų kaitą britų laivyne analizavęs istorikas Cyrilas Northcote’as Parkinsonas konstatavo, kad jų skaičius būtų didėjęs net ir tuo atveju, jei laivyno apskritai būtų nelikę. Jis taip pat buvo pastebėjęs, kad valdininkų skaičius augo po 5–7 % per metus nepaisant to, kad nesikeitė jų atliekamas darbas ar jo apimtys (jei iš vis darbo buvo). Taip, kad nieko naujo mūsų miestelyje…

*Spyglio ir jo draugų pamąstymų nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite. Spyglio ir jo draugų humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-02-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt