P0

Verslas

„Civinity“ prižiūrės Klaipėdos verslo centrą „Vitė“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-10


Tarptautinė komercinių ir kitų negyvenamosios paskirties pastatų priežiūros įmonė „Civinity Solutions“ bei nekilnojamojo turto vystymo ir valdymo bendrovė „Kleta“ pasirašė sutartį, pagal kurią „Civinity Solutions“ prižiūrės uostamiesčio centre esantį 10 tūkst. kv. m verslo centrą „Vitė“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Civinity Solutions“ inžinieriai, technikai bei kiti specialistai bus atsakingi pastatų techninę priežiūrą bei užtikrins šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, elektros ūkio, vandentiekio ir kanalizacijos, priešgaisrinės saugos ir kitų inžinierinių sistemų sklandžią veiklą. Bendrovė taip bus atsakingą už bendrą „Vitės“ verslo centro pastato administravimą.

„Tai jau ne pirmas mūsų aptarnaujamas objektas uostamiestyje. Be „Vitės“ verslo centro mūsų komanda taip pat prižiūri „Vlantana“ logistikos centrą, „Švyturio” areną“, – pranešime cituojamas Ignas Urbonas, „Civinity Solutions“ vadovas.

„Vitės“ verslo centras pastatytas 2009 m. ir yra pritaikytas administracinei, prekybos, paslaugų teikimo ir viešojo maitinimo veiklai.


  2022-02-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt