Dėl orų ir neaiškių aplinkybių stabdomas sutarčių vykdymas

Miestas

Sausį dėl oro sąlygų ar kitų aplinkybių sustabdyti keturių projektų, kuriuos pagal sutartis su Klaipėdos savivaldybė vykdo pasamdytos bendrovės, įgyvendinimas.

Sausio 10 dieną buvo pasirašyta sutartis su UAB „Rolana” dėl Smeltės progimnazijos universalios sporto aikštelės įrengimo. Sandorio vertė – 96 000 eurų. O jau už savaitės, sausio 17-ąją, šalių sutarimu sutartis buvo sustabdyta. Darbų pabaiga, numatyta sutartyje, nukelta mėnesiui – iš spalio į lapkritį. Priežastis – oro sąlygos.

Sustabdyti ir Klaipėdos švietimo įstaigų pastatų fasado siūlių hermetizavimo darbai, kuriuos iki šių metų gegužės 20 d. turėjo atlikti UAB „Alpinus LT”.  Priežastis – taip pat oro sąlygos.

Sausio 17 d. pasirašytas susitarimas dėl Klaipėdos „Žaliakalnio“ ir „Vėtrungės” gimnazijų sporto aikštynų atnaujinimo ir įrengimo darbų stabdymo su UAB „Kelminta”. Sandorio vertė – beveik 98 000 eurų. Priežastis – ir vėl oro sąlygos.

Sausio 21 d. buvo sustabdyta sutartis ir dėl šviesoforų postų įrengimo už 173,5 tūkstančius eurų su tiekėjų grupe – UAB „Gatvių apšvietimas“ ir „SW Traffic”. „Sustabdyti Sutarties vykdymą nuo 2021 m. lapkričio 29 d. laikotarpiui iki atsiradusių aplinkybių, kurios nebuvo žinomos iki Sutarties sudarymo, pasibaigimo”, – rašoma viešai paskelbtame susitarime dėl sutarties sustabdymo. Beje, UAB „Gatvių apšvietimas” prašymas sustabdyti rangos sutartį nuo praėjusių metų lapkričio 29 d. surašytas… sausio 11 d.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Dabartiniai vicemerai uždirba ženkliai daugiau

Trijų Klaipėdos vicemerų mėnesiniai atlyginimai šių metų pirmą ketvirtį vidutiniškai buvo 5679 eurai neatskaičius mokesčių. O pernai metais šie pareigūnai ...
2024-04-19
Skaityti daugiau

Spyglys

Girulių milijonieriai šiepia dantis į Kūdikių namus?*

Jau kuris laikas sklinda gandai, kad Kūdikių namų Giruliuose žemė ir pastatai parūpo vietos milijonieriams. Ir jie kurpia gudrų planą, ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

Svarbu, Švietimas

Pagaliau imsis naujo darželio statybų Tauralaukyje

Baigiant statyti beveik dukart nuo pirminės kainos pabrangusią naująją mokyklą Senvagės gatvėje Tauralaukio progimnazija planuoja persikraustymo į ją darbus. O ...
2024-04-18
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This