P0

Veidai

Metų visuomenės sveikatos specialisto apdovanojimas – ir klaipėdietės rankose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-11


Ketvirtadienį Raudondvaryje vykusio iškilmingo renginio metu pagerbti visuomenės sveikatos specialistai, savo darbais reikšmingai prisidėję prie visuomenės sveikatos stiprinimo praėjusiais metais. „Metų specialisto“ apdovanojimų tradiciją Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) puoselėja nuo 2016 metų.

Šiemet „Metų specialisto“ apdovanojimu džiaugiasi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro (VSB) Vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimo skyriaus vedėja Rasa Baliutavičiūtė. Savo srities profesionalė įvertinta už reikšmingą indėlį į visuomenės sveikatos stiprinimo veiklą pandemijos kontekste, ypatingą organizuotumą ir sutelktumą, sprendžiant svarbius ne tik su pandemijos valdymu susijusius klausimus bei nuoširdų atsidavimą savo profesijai.

„Šie pandeminiai metai išties tiek man, tiek, manau, visiems visuomenės sveikatos specialistams buvo be galo sunkūs darbų gausa bei keliamais naujais iššūkiais. Džiaugiuosi, kad sunkumai buvo įveikti bei iškelti tikslai pasiekti. Žinau, kad be geros komandos nebūtų to pavykę padaryti, tik dirbant išvien, turint bendrą tikslą galima padaryti neapsakomai daug. Ačiū visiems dirbusiems ir dirbantiems kartu su manimi. Šis apdovanojimas – tai paskata ir toliau tobulėti savo profesinėje srityje“, – pranešime pažymi R. Baliutavičiūtė.

„Kiekvienų naujų metų pažymėjimas šia švente mums suteikia puikią galimybę stabtelėti ir dar kartą pamąstyti apie nuveiktus darbus, iniciatyvas ir nugalėtus sunkumus, pasidžiaugti aktyviais, savo profesijai atsidavusiais žmonėmis, kurių dėka buvo pasiekti atitinkami rezultatai“, – sakė SVSBA pirmininkė ir Klaipėdos miesto VSB vadovė dr. Jūratė Grubliauskienė.

„Metų specialisto“ rinkimai vyksta net 47 visuomenės sveikatos biuruose. Kandidatus gali siūlyti kiekvieno VSB darbuotojai ir vadovai, o taip pat asociacijos tarybos nariai – svarbu, kad teikimas apdovanojimui būtų motyvuotas. Renkant geriausius metų visuomenės sveikatos specialistus atsižvelgiama į jų veiklą nacionaliniu, regioniniu ar savivaldybės mastu.


  2022-02-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt