P0

Spyglys

Ką Mokesčių inspekcijos desantas veikė Kuršių nerijoje?*

Spyglys
2022-02-12


Centrinis archyvas Spygliui pranešė, kad Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija šių metų sausio 20 – vasario 5 dienomis viešėjo Kuršių nerijoje. Apie tai byloja papkė Nr. 16, kurioje juo ant balto parašyta „Keltas į Neringą”. Ir įdėta 2 000 eurų apmokėta sąskaita AB „Smiltynės perkėla”. 

Spyglys, gink Die, nemano, kad keltininkai turėtų kelti mokesčių inspektorius dykai. Juk net keltas į Hado karalystę dykai nekelia. 

Bet jam labai knieti sužinoti, kiek tam kelte buvo mokesčių inspektorių (telpa keli šimtai)? Ar tai buvo tik mašinėlės, pakeliui į Nidą? Ir kaip jie nuvirkdė vargšus nerijos verslininkus ir gyventojus, labai mylinčius popierinius eurus? Spyglys reikalauja ataskaitos!

O gal… Gal tie mokesčių rinkėjai iš kelto taip ir neišlipo, tik paplaukiojo? Betgi šalta ir drėgna… Brrr…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-02-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt