P0

Politika

Petras Gražulis išrinktas Tautos ir teisingumo partijos pirmininku

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-12


Šeštadienį Vilniuje įvyko Tautos ir Teisingumo sąjungos (centristų ir tautininkų) suvažiavimas, kuriame buvo galutinai patvirtintas Lietuvių tautininkų respublikonų sąjungos ir Lietuvos centro partijos susijungimas į jungtinę politinę organizaciją – Tautos ir teisingumo sąjungą (centristus – tautininkus).

Jos pirmininku tapo Gargžduose Seimo nariu išrinktas Petras Gražulis, pirmuoju pavaduotoju – buvęs tautininkų partijos pirmininkas Sakalas Gorodeckis, pavaduotojais – buvęs Seimo narys klaipėdietis Naglis Puteikis ir Kristupas Krivickas. Politinės tarybos pirmininku patvirtintas buvęs Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Gintaras Songaila.

Tautos ir Teisingumo sąjunga skelbiasi esanti prezidento Antano Smetonos įsteigtos Lietuvos tautininkų sąjungos bei Romualdo Ozolo įsteigtos Lietuvos Centro partijos veiklos tęsėja.


  2022-02-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt