P0

Spyglys

Spyglys susigėdęs atsiprašo: Mokesčių inspekcija Kuršių nerijoje vieši nuolat*

Spyglys
2022-02-14


Anądien Spygys klausė, ką Mokesčių inspekcijos desantas veikė Kuršių nerijoje šių metų sausio 20 – vasario 5 dienomis? Mat, jį apsvaigino 2 000 eurų suma AB „Smiltynės perkėla” už pakilnojimą per Kuršmares.

Dabar jis graužiasi pirštus (jau nusigraužė beveik iki alkūnių), nes suklydo, niekšelis: išties už tokią sumą mokesčių inspektorius AB „Smiltynės perkėla” į Kuršių neriją kilnos net dvejus metus! Ir gali būti, kad visos sumos inspektoriai net neišleis – tai maksimali galimų paslaugų riba. 

Spyglys, grauždamasis dėl padarytos nuodėmės, keliais apėjo šventorių jau 13 kartų ir nusižeminęs prašo Mokesčių inspekcijos atleidimo.

Tuo pačiu meiliai praneša visų Neringos gyvenviečių įstaigoms, įmonėms, verslui bei piliečiams: Valstybinė mokesčių inspekcija yra nuolatinis jų svečias.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-02-14

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt