Spyglys susigėdęs atsiprašo: Mokesčių inspekcija Kuršių nerijoje vieši nuolat*

Spyglys
Spyglys
2022-02-14

Anądien Spygys klausė, ką Mokesčių inspekcijos desantas veikė Kuršių nerijoje šių metų sausio 20 – vasario 5 dienomis? Mat, jį apsvaigino 2 000 eurų suma AB „Smiltynės perkėla” už pakilnojimą per Kuršmares.

Dabar jis graužiasi pirštus (jau nusigraužė beveik iki alkūnių), nes suklydo, niekšelis: išties už tokią sumą mokesčių inspektorius AB „Smiltynės perkėla” į Kuršių neriją kilnos net dvejus metus! Ir gali būti, kad visos sumos inspektoriai net neišleis – tai maksimali galimų paslaugų riba. 

Spyglys, grauždamasis dėl padarytos nuodėmės, keliais apėjo šventorių jau 13 kartų ir nusižeminęs prašo Mokesčių inspekcijos atleidimo.

Tuo pačiu meiliai praneša visų Neringos gyvenviečių įstaigoms, įmonėms, verslui bei piliečiams: Valstybinė mokesčių inspekcija yra nuolatinis jų svečias.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Savaitgalis Klaipėdoje - be susirgimų koronavirusu

Lietuvoje sekmadienį buvo patvirtintas vos vienas pirminis susirgimas COVID-19, tad per visą savaitgalį iš viso susirgo tik keturi žmonės, skelbia ...
2024-06-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Uosto direkcija linksmai pasivažinės su „Audi A8“*

Ženkliai sumažėjusi krova vieninteliame Lietuvos jūrų uoste nesumažino jo direkcijos admirolų noro prabangos prekėms: neseniai įsigijo lengvąjį automobilį už 102 900 ...
2024-06-23
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Šeštadienis Klaipėdoje - be naujų COVID-19 atvejų

Šeštadienį Lietuvoje COVID-19 susirgo trys žmonės (vienas iš jų – jau antrą kartą), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdiečių tarp jų ...
2024-06-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This