P0

Švietimas

Klaipėdos valstybinės kolegijos pastatai nušvito trispalvės šviesomis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-15


Vasario 16-osios išvakarėse geltonos, žalios ir raudonos spalvos lempomis apšviesti dviejų Klaipėdos valstybinės kolegijos pastatų fasadai – šviesų trispalvėmis pasipuošė Verslo ir Technologijų fakultetai.

„Vasario 16-oji yra įrodymas, kad su didele drąsa, begaline kantrybe, ilgu ir nepertaukiamu darbu galima pasiekti didelių svajonių. Didžiuokimės savo tauta ir semkimės stiprybės iš didingos istorijos. Valstybė atkurta ir gyvuoja, tačiau tai nėra baigtinis procesas. Kiekvieną dieną kiekvienas iš mūsų savo idėjomis, svajonėmis ir konkrečiais darbais kuriame Lietuvą toliau”, – sako kolegijos direktorė Gražina Markvaldienė.

Švietimo vidus

Ant dviejų kolegijos pastatų fasadų geltonos, žalios ir raudonos šviesos įžiebtos antradienio vakarą ir švies dvi paras.


  2022-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt