P0

Kultūra

Nacionalinė kultūros ir meno premija – ir klaipėdiečiui Remigijui Treigiui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-15


Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį pasveikino ir padėkojo Nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatams.

Šalies vadovas palinkėjo, kad moderniosios Lietuvos gimtadienio – Vasario 16-osios – išvakarėse surengta apdovanojimų ceremonija dar kartą visiems primintų kultūros galią.

Prezidentūros/Roberto Dačkaus nuotr.

„Nuoširdžiai sveikinu Jus ir linkiu tolesnių kūrybinių įkvėpimų, tvirtybės, šviesaus optimizmo ir visokeriopos sėkmės! Kurkite, kad gyventumėte, gyvenkite, kad kurtumėte!“ – sakė prezidentas.

Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija už laiko ženklų poetiką fotografijoje skirta klaipėdiečiui fotomenininkui Remigijui Treigius.

Šios premijos taip pat įteiktos aktoriui Vidui Petkevičiui, menotyrininkei Agnei Narušytei, choro dirigentui ir kompozitoriui Vytautui Miškiniui, etnomuzikologei Daivai Vyčinienei ir tarpdisciplininio meno kūrėjui Dainius Liškevičiui.


  2022-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt