P0

Sportas

Siekiama tiksliai apskaičiuoti, kiek vaikų kur sportuoja

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-02-15


Du kartus savo iniciatyva nutraukusi viešąjį pirkimą dėl sportuojančių vaikų lankomumo apskaitos informacinės sistemos įsigijimo, Klaipėdos savivaldybė paskelbė rinkos konsultaciją, tikėdamasi, kad trečiasis pirkimas galiausiai bus sėkmingas.

Sistema sudarytų galimybę vesti sportinių veiklų lankomumo elektroninę apskaitą. Tokiu būdu būtų apskaitomas ir trenerių, mokytojų faktinis užimtumas. O taip pat ir užtikrinta sportuojančių vaikų programos stebėsena. Sistema leistų stebėti ir įmokų už paslaugas sumokėjimo būklę, palengvintų jų kontroliavimą. 

Būsimiems sistemos kūrėjams keliamas uždavinys – užtikrinti patogumą naudotis (angl. usability). Tai yra, kad vartotojas, atlikdamas veiksmus sistemoje, atliktų kuo mažiau žingsnių. Siekiama, kad būtų užtikrintas naudotojų duomenų privatumas bei konfidencialumas tinkamomis technologinėmis priemonėmis.

Iš rinkos dalyvių savivaldybė tikisi pastabų bei pasiūlymų dėl pateiktos išankstinės informacijos, taip pat ir klausimų.


  2022-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt