P0

Miestas

Vasario 16-ajai – signatariška jaunimo fotosesija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-15


Vasario 16-osios Lietuvos valstybės atkūrimo dienos išvakarėse Klaipėdos jaunuoliai fotosesijoje atkūrė Nepriklausomybės Akto pasirašymo momentą susiedami save su vienu iš dvidešimties signatarų.

Jaunatviška idėja, kuriai susibūrė 20 aktyvių Klaipėdos jaunuolių, siekta parodyti, kad šiandieninėje Lietuvoje kiekvienas yra svarbus – nepaisant amžiaus, lyties ar tautybės, negalios ar priklausymo LGBT+ bendruomenei – Lietuvai ir jos klestėjimui mūsų visų indėlis yra vienodai reikšmingas.

Iš dvidešimties Vasario 16-osios signatarų jaunuoliai pasirinkto sau artimą asmenybę, kurio požiūris, biografiniai faktai yra ne tik priimtini – į kuriuos norima lygiuotis, sekti jų pavyzdžiu ir laikyti prioritetu atliekant savo pilietines pareigas.

Iniciatyvos dalyviai sukūrė ir pasirašė šiandieninius jaunimo poreikius atspindinčią simbolinę deklaraciją. „Jaunieji signatarai“ taip pat pasidalino ir juos labiausiai įkvepiančiais 1918 m. signatarais bei faktais, kurie simboliškai sujungia 1918 ir 2022 metus.


  2022-02-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt