P0

Aplinkosauga

Neringos sodyboje aptiko 9 draudžiamus įrankius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-23


Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami akciją „Lydeka“, sodyboje Neringoje, rado 8 draudžiamus ne mėgėjų žvejybos įrankius ir vieną neteisėtą medžioklės įrankį. Už šiuos pažeidimus asmeniui gresia iki 860 eurų bauda, taip pat paimti neteisėti įrankiai.

„Pagal aplinkosaugos pareigūnų rinktą informaciją, patikrinome sodybą Neringoje. Paaiškėjo, kad informacija pasitvirtino, rastas visas arsenalas draudžiamų daiktų: septyni statomieji tinklai, traukiamasis tinklas ir kilpa laukiniams gyvūnams gaudyti“, – pranešime cituojamas Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas Mindaugas Salys.

Pasak jo, itin svarbu lydekų neršto laikotarpiu apsaugoti šias žuvis ir užkirsti kelią brakonieriavimui draudžiamais žvejybos įrankiais.


  2022-02-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt