Klaipėdos autobusų parkas nuveš be priežiūros paliktas mašinas (5)

Transportas
Avatar photoArtūras Šulcas
2022-02-24

Klaipėdos savivaldybė sudarė beveik 100 000 eurų vertės sandorį su savo valdoma bendrove Klaipėdos autobusų parku dėl neeksploatuojamų ir paliktų be priežiūros transporto priemonių nuvežimo iš bendro naudojimo vietų.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Numatyta, kad už šią sumą gali būti nuvežta ir parko teritorijoje saugoma 40 transporto priemonių. Tačiau iš skaičius yra preliminarus – savivaldybė pagal poreikį jį gali didinti arba mažinti 50 procentų. T. y. jeigu Klaipėdos gatvėse, kiemuose ar kitose vietos rasis daugiau be priežiūros palikto motorinio transporto, jis visas bus gabenamas ir saugomas autobusų parko teritorijoje.

Nuvežta transporto priemonė stovėjimo aikštelėje bus laikoma iki tol, kol teisėtas savininkas ją atsiims arba kol transporto priemonę atsiims savivaldybė. 

Pateikdamas savivaldybei pasiūlymą dėl šios paslaugos Klaipėdos autobusų parkas kaip subtiekėją nurodė antstolių Aleksandro ir Santos Selezniovų kontorą. Kaip tretysis asmuo nurodyta UAB „Jogis” – reikalingam transportui įsigyti.

Sutartis sudaryta 36 mėnesiams. Transporto priemonė turės būti nuvežta per 5 darbo dienas nuo pranešimo gavimo.

Transporto priemonių nuvežimo procedūroje turi dalyvauti antstolis, konstatuojantis faktines aplinkybes ir surašantis atitinkamą protokolą. 

Žymos: | | | | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “Klaipėdos autobusų parkas nuveš be priežiūros paliktas mašinas”: 5

 1. Anonimas parašė:

  Kada pradėsite? Per reklaminius automobilius(#superkame auto) per miestą neina praeitį. Gėda. Tiek įmonei tiek miestui..

 2. Anonimas parašė:

  ir vel KLAP… ar darbus atliks taip pat kaip miesto gatves valo?

 3. rms parašė:

  40 automobilių nuvilks už 100000 eur? Na dar „pasaugos”. Kaip į tai žiūri korupcijos prevencija?

 4. laužas parašė:

  Kur kreiptis?

 5. Ramass parašė:

  Valio. Pagaliau surinks laužus su supirkimo reklama , kurie be valstybinių numerių stovi metų metus gatvėse. Fotografuokim žmonės , siūskim į savivaldybės viešosios tvarkos skyrių nuotraukas. Tegul brudas priteršes miestą gauną tai ko nusipelnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Mįslingas „Klaipėdos vandens” pasiruošimas rudeniui*

Savivaldybės vandentiekio ir kanalizacijos specai už 60 eurų nusipirko paslaugas, kurių net spygliuota šių eilučių autoriaus galvelė negali perprasti: „HR ...
2024-07-13
Skaityti daugiau

Miestas

Atnaujins memorialą Skulptūrų parke

Savivaldybė ieško projektuotojų, kurie per keturis mėnesius parengtų paminklo žuvusiems per 1923 m. karinę operaciją, kurios dėka Klaipėdos kraštas buvo prijungtas ...
2024-07-12
Skaityti daugiau

Spyglys

Ką meras skatina už „už asmeninį išskirtinį indėlį“?*

Pirmąjį šių metų ketvirtį 171 Klaipėdos savivaldybės darbuotojas buvo paskatintas „įvertinus veiklą, kaip viršijančią lūkesčius”, o antrąjį ketvirtį tokių apdovanojimų vertų ...
2024-07-11
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This