P0

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Ukrainai – didžiulis klaipėdiečių palaikymas (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-24


Į Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas” ir asociacijos „Mano miestas Klaipėda” Atgimimo aikštėje surengtą vienybės ir solidarumo su Ukraina akciją „Laisvė šviečia“ ketvirtadienio vakarą susirinko seniai bematyta minia.

Pilnoje aikštėje kalbėjusiųjų pasisakymus vis palydėdavo šūkis Slava Ukraini, heroyam slava!

Tarp kalbėjusių buvęs Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas teigė, jog svarbiausia dabar laikytis rimties ir būti pasiruošusiems suteikti pagalbą.

Dėl šios paramos akcijos Ukrainai buvo atidėtas ir Klaipėdos šviesų festivalio startas.

Atgimimo aikštėje baigiantis susibūrimui nuskambėjusį Ukrainos himną palydėjo minios telefonų švieselės – kaip vilties simbolis.

„Atviros Klaipėdos” ir Domo Rimeikos nuotr.


  2022-02-24

  3 komentarai “Ukrainai – didžiulis klaipėdiečių palaikymas”

  1. AvatarTo Nimui (IP: 78.63.37.48)

   Tame konsulate 70% dirba šnipais, t.y. žvalgyboje.

  2. AvatarPastabėlės (IP: 95.215.143.16)

   Rusai susiteikė prigimtinę teisę nustatyti tautas, kurios yra naciai ir tokių tautų valstybes denacifikuoti, teisti, keisti vyriausybes ar net sunaikinti tokias valstybes, pasimti jų žemes. Vakarai dėl kažkokio pinigo parsidavė patys, pardavė kitus, jų buvę kancleriai, ministrai pirmininkai lagaliai dirbo ir dirba Putinui. Laikas ir Lietuvoje apsivalyti nuo tokių. Miesto taryboje yra veikėjų, per trąšų biznį susijusių su Baltarusijos valdžia.

   • AvatarNimas (IP: 85.232.138.203)

    Kas gali paaiškinti, kokia veikla užsiima Rusijos konsulatas Minijos gatvėje, jeigu dalykiniai ryšiai su ta valstybe minimalūs ir neatrodo, kad apžvelgiamoje ateityje pasidarys glaudesni? Bendra veikla jau seniai sustojusi, prekyba ir bendradarbiavimas toks, kad jokių konsulų ir jų padėjėjų nebereikia, na, gal vieną žmogų – garbės konsulą būtų galima palikti kur nors turizmo informaciniame centre ir visiškai pakaktų. Galvokit, ponai valdininkai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt