P0

Kultūra

Kovą „Domino teatras” į Klaipėdą atveš tris spektaklius ir koncertą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-25


Kovo 6 dieną „Domino teatras” atvyks į Klaipėdos koncertų salę su nuotykių komedija „Tobuli melagiai“.

Anot teatro, šios komedijos sėkmę neabejotinai lemia puikiai atskleista amžina kaip gyvenimas tema – ar artimi žmonės gali gyventi be paslapčių?

„Draugų kompanija prie bendro vakarienės stalo nusprendžia pažaisti rizikingą žaidimą. Jie sudeda visus mobiliuosius telefonus ant stalo ir sutaria suskambus telefonui įjungti garsiakalbį ir leisti vieni kitiems klausytis pokalbių bei kartu skaityti gautas žinutes. Juk jie neturi ko slėpti! Bet kiekvienas skambutis ir žinutė atskleidžia vis daugiau meistriškai slepiamų paslapčių, pažinčių ir intrigų. Negi jie visi tokie tobuli melagiai?! Kviečiame jus pasimėgauti istorija, kuria žavisi milijonai žmonių visame pasaulyje. Filmas „Tobuli melagiai“ jau įtrauktas į Gineso rekordų knygą kaip dažniausiai adaptuotas filmas kino istorijoje”, – rašoma teatro pranešime.

Kovo 19 dieną Žvejų rūmuose šis teatras lankysis su legendiniu miuziklu „Paryžiaus katedra“, o kovo 20 dieną Klaipėdos koncertų salėje bus rodoma komedija „Pasiklydęs skambutis“

„Polas su Laura laukia savo draugų atvykstant į svečius – reklamos prodiuserio Hario ir jo žmonos Robertos. Artėja daug žadantis vakaras: gardi vakarienė, gėrimai ir pokalbiai iki paryčių. Tik kažkodėl draugai vėluoja. Regis, pasiklydo. Paskambinę ir išsiaiškinę, kuria kryptimi važiuoti, jie pamiršta… o ne! nuspausti pokalbio išjungimo mygtuką. Polas su Laura negali atsispirti pagundai ir pasiklauso draugų pokalbio. Ir išgirsta visai ką kita, nei tikėjosi… Ką gi dabar daryti? Prisipažinti, kad girdėjo viską? O gal nutylėti? Juk jie draugai… Bet ar pavyks? Ši komedija tikrai priverčia pagalvoti: „Ar užbaigęs pokalbį tikrai padėjau ragelį?“, – rašoma teatro pranešime.

Kovo 24 dieną Klaipėdos koncertų salėje teatras pristatys koncertą„ Miuziklų naktis“, kuriame skambės patys gražiausi kūriniai iš populiariausių pasaulio miuziklų. Juos atliks Marija Arutiunova, Miglė Pivoriūnaitė, Jokūbas Bareikis, Rafailas Karpis kartu su gyvo garso grupe.


  2022-02-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt