P0

Švietimas

KU stabdo partnerystę su Rusijos ir Baltarusijos mokslo įstaigomis, atidaryta sąskaita studentams iš Ukrainos remti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-25


Klaipėdos universitetas praneša penktadienį informavęs savo partnerius Rusijoje bei Baltarusijoje – universitetus ir mokslinių tyrimų institutus, su kuriais bendradarbiauta mokslinių tyrimų projektuose, apie sustabdomus bendradarbiavimo ryšius dėl Rusijos Federacijos įvykdytos invazijos į nepriklausomą Ukrainos valstybę.

KU atidarė sąskaitą universitete besimokantiems studentams iš Ukrainos ir, esant poreikiui, jų šeimų nariams remti. Sąskaitos, į kurią jau dabar galima pervesti paramą, numeris LT687300010129229701 (AB Swedbank), mokėjimo paskirtyje įrašyti „Parama ukrainiečiams“.

„Mokslas ir pažanga, kad ir kokie kilnūs bei geri būtų šioje srityje dirbančių žmonių tikslai, nesuderinami su diktatūra, agresija, demokratinio pasaulio principų laužymu. Solidarizuojamės su šiuo metu kariaujančia Ukraina. Smerkiame šio karo iniciatorius ir viliamės, kad šis protesto ženklas turės atgarsį Rusijos ir Baltarusijos mokslo bendruomenėse, galinčiose tapti šviesuliu kovoje už taiką ir demokratiją šiose šalyse“ , – pranešime pažymi KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

Klaipėdos universitete šiuo metu studijuoja 40 jaunuolių iš karinę agresiją patyrusios Ukrainos, dauguma – iš Chersono miesto.


  2022-02-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt