Seniūnaičiams norima skirti daugiau pinigų (2)

Miestas, Svarbu
Avatar photoArtūras Šulcas
2022-02-25

Mėnesinės išmokos seniūnaičiams didinamos nuo 50 iki 70 eurų – toks sprendimo projektas pateiktas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybai. 

„Padidinus seniūnaičio veiklos išlaidų dydį iki 70 eurų per mėnesį, būtų sudaryta galimybė skatinti seniūnaičius aktyviai įsitraukti į bendruomenės problemų sprendimus, nuosekliau planuoti seniūnaičių veiklą, bei įgyvendinti jiems teisės aktais priskirtas funkcijas”, – taip pagrįstas šis sprendimas.

Išmokos skiriamos kompensuoti su seniūnaičio veikla susijusias kanceliarijos, pašto, telefono, internetinio ryšio, transporto paslaugų išlaidas, kiek jų nesuteikia ar tiesiogiai neapmoka Savivaldybės administracija.

Sprendimo projektas, be kita ko, grindžiamas ir Seniūnaičių sueigos iniciatyva. O taip pat tikimasi, kad ženkliai padidintas finansavimas skatins seniūnaičių aktyvumą, stiprins jų atsakomybę už gyvenamosiose vietovėse vykstančius pokyčius.

Klaipėdos mieste nėra seniūnijų. Seniūnaičius žmonės renka neaktyviai, o išrinktieji pasižymi kritišku savivaldybės veiklos vertinimu. Šiuo metu yra išrinkti 33 seniūnaičiai iš 55.

Tai jau yra nebe pirmas išmokų seniūnaičiams didinimas. Dar 2020 metai Seniūnaičių sueiga reikalavo išmokas didinti iki 100 eurų per mėnesį. Dar anksčiau buvo išsakyta pageidavimų jas padidint ir iki 200 Eur.

Žymos: | |

Komentarai (2):

Atsakymai į “Seniūnaičiams norima skirti daugiau pinigų”: 2

  1. SS parašė:

    Gal geriau kruopu pirkt ir dalint gyventojams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Uostas ir jūra

Uostininkai: kuriama milžiniška problema (atnaujinta) (23)

Pastaruoju metu įvairių smūgių iš miesto valdžios sulaukiantys uostininkai perspėja, kad jau ilgai netrukus gali būti suformuota nauja „milžiniška“ problema. ...
2026-05-28
Skaityti daugiau

Politika

Klaipėdoje toliau byra „Nemuno aušra“ (2)

Ketvirtadienį apie savo pasitraukimą iš partijos „Nemuno aušra“ ir tokio paties pavadinimo frakcijos Klaipėdos miesto savivaldybės taryboje pranešė Aleksej Diukin. Balandžio pabaigoje ...
2026-05-28
Skaityti daugiau

Spyglys

Atiduokit viską merui!* (4)

„Kam tokie posėdžiai yra, Kęstuti, ką“? – terorizavo Vidmantas Dambrauskas Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto pirmininką K. Bartninką baigiantis šio ...
2026-05-23
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This