P0

Uostas ir jūra

Uoste – tarša

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-02-25


Uosto direkcija pranešė, kad penktadienio rytą, 8 val., jos dispečeriai gavo informaciją apie pastebėtą taršą ties Klaipėdos uosto 24 krantine.

Uosto direkcijos kovos su tarša specialistai nuvykę į įvykio vietą patikslino, kad tarša fiksuojama ties 23-25 krantinėmis („Memelio miesto” teritorija). Į akvatoriją ji nepateko.

Nedelsiant pastatytos bonų ir absorbuojančios bonų užtvaros teršalams surinkti. Pradėti naftos produktų surinkimo darbai.

Aplinkosaugininkai pranešė, kad vykdo teritorijos ir jose esančių laivų apžiūrą, ieškomas taršos šaltinis. Iškviesti Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojai paėmė laboratorinius mėginius teršalams identifikuoti. Vyksta tolimesnis tyrimas.


  2022-02-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt