P0

Regionas

Ieško rangovo Gargždų kultūros centrui modernizuoti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-01


Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia rangovo, kuris modernizuos Gargždų kultūros centrą, paiešką.

Teigiama, kad šiuo metu šis pastatas jau yra moraliai ir fiziškai pasenęs, nebeužtikrinamos komfortiškos sąlygos žiūrovams ir tinkama akustinė aplinka.

„Įstaigoje ne vieną dešimtmetį kultūrą ir tradicijas puoselėja įvairių sričių meno kolektyvai su bemaž puse tūkstančio narių, į renginius buriasi žiūrovai iš viso rajono, o pastatas seniai nebeatitinka jų poreikių. Taigi džiugu, kad visos procedūros pasiekė finišo tiesiąją ir jau paskelbtas rangos darbų pirkimas. Viliuosi, kad dar šiemet startuos ir realūs modernizacijos darbai“, – pranešime cituojamas Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.

Gargždų kultūros centro laukia kardinalūs pokyčiai. Pastato fasadą papuoš spalviniai ir meniniai akcentai, į kitą vietą bus perkelta kasa, keisis rūbinės prieigos. Į 400 vietų koncertų salę ves dar vienas pagrindinis įėjimas, iš jos bus iškelta garso ir šviesos operatorių vieta.

„Įgyvendinę projektą galėsime užtikrinti daug kokybiškesnes ir įvairesnes kultūros paslaugas. Neatpažįstamai pasikeisiančioje koncertų salėje bus įrengtas didesnis amfiteatras, bus pakeista ir scenos danga, grindys, kėdės, įranga bei akustinė sistema, tad žiūrovus džiugins ir puikus garsas“, – teigia Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktorius Justas Ruškys.

Bus atnaujintas ir Kultūros centro vestibiulis, didės konferencijų salės erdvės. Be to, antrame pastato aukšte veiklos ras ir mažieji rajono gyventojai – čia planuojama erdvė vaikų žaidimams.

Kultūros centras taps patogesnis ir negalią turintiems žmonėms – jie galės laisvai judėti ir naudotis visomis pagrindinėmis ir pagalbinėmis lankytojams skirtomis patalpomis.

Taip pat įgyvendinant modernizaciją, bus pakeisti visi langai, durys, vamzdynai, elektros instaliacija, priešgaisrinė, vandens, nuotekų ir šildymo sistemos.


  2022-03-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt