P0

Kriminalai ir nelaimės

Už pasikėsinimą įvykdyti ginkluotą apiplėšimą – laisvės atėmimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-01


Teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo du klaipėdiečiai nuteisti laisvės atėmimo bausmėmis už pasikėsinimą apiplėšti prekybos centrą panaudojus ginklą. Teismas anksčiau jau ne kartą teistam 27 metų vyrui skyrė 4 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, o 32 metų moteriai paskirta 3 metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant iš dalies.

Anot prokuratūros pranešimo, abu klaipėdiečiai pernai birželio 19 dienos popietę užėjo į vieną uostamiestyje esantį prekybos centrą ir iš ten mėgino pagrobti alkoholinių gėrimų bei vyriškos kosmetikos. Iš parduotuvės lentynos paėmę kuprinę ir ten sukrovę prekių už daugiau nei 200 eurų, asmenys bandė nesusimokėję prasmukti pro prekybos centro kasas. Apsaugos darbuotojai sulaikius 32 metų moterį, su ja kartu buvęs vyras, siekdamas, kad jo bendrininkė būtų paleista, pradėjo grasinti pneumatiniu revolveriu. Vykstant grumtynėms klaipėdietė panaudojo fizinį smurtą prieš apsaugos darbuotoją.

Moteris buvo iš karto sulaikyta policijos pareigūnų, o iš įvykio vietos spėjęs pabėgti jos bendrininkas operatyviai surastas ir taip pat sulaikytas.

Klaipėdos apylinkės teismas, išnagrinėjęs šią baudžiamąją bylą, pripažino abu uostamiesčio gyventojus kaltais dėl apiplėšimo naudojant ginklą. Vyras už grotų turės praleisti 4 metus ir 6 mėnesius. Nuteistajai moteriai skirtos 3 metų laisvės atėmimo bausmės vykdymas atidėtas iš dalies – įsiteisėjus teismo nuosprendžiui, ji privalės nedelsiant atlikti 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, o likęs 2 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmės vykdymas atidėtas 2 metams.

Šis teismo nuosprendis dar gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.


  2022-03-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt