P0

Miestas

„Klaipėdos paplūdimiams” perduos dalį Dangės krantinės (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-03-02


Biudžetinei įstaigai „Klaipėdos paplūdimiai“ Klaipėdos savivaldybė planuoja perduoti 14 metrų Dangės krantinės prie Pilies tilto ir leisti kartu su priekrantės verslinės ir rekreacinės žuvininkystės asociacija dalyvauti nekomercinio pobūdžio projekte.

„Atvira Klaipėda” neseniai rašė, kad „Klaipėdos paplūdimiai” jau ieško rangovo galinčio suprojektuoti ir įrengti žuvų iškrovimo vietą Dangės upėje, prie Pilies tilto. 

Projektas būtų įgyvendinamas kartu su partneriu – priekrantės verslinės ir rekreacinės  žuvininkystės asociacija, su kuria būtų pasirašoma Jungtinės veiklos sutartis.

Minėtoje vietoje planuojama įrengti pontoną bei gervę/kraną žuvų iškrovimui.

Projekto vertė – beveik 100 000 eurų. Iš Europos Sąjungos fondų tikimasi  gauti 95 proc. šios sumos. Jis turi būti įgyvendintas iki 2023 m. rugpjūčio 31 d. 


  2022-03-02

  3 komentarai “„Klaipėdos paplūdimiams” perduos dalį Dangės krantinės”

  1. AvatarRokas (IP: 78.63.36.130)

   Nekiskit kanopų prie krantinių!!! Viskas priklauso visuomenei, liaudies kulturinimui. Duos 14 metrų – atsivers 50 ir viskas bus teisėtai, nes nebuvo sukurta infrastruktūra… Kur reiks meskeryte užmesti???

  2. AvatarKuka (IP: 90.131.39.73)

   Tiesiog sutvarkyte kruizinių laivų terminala… visų pirma, tada miesto erdvės senosios perkėlos pusėje, ten auto pravažiuoti kone mission imposible ypač vasarą. Bet…matant kaip tvarkoma erdvė prie Parodų rūmų ir šalia kultūros centro…Ima baisumas, matant kaip nekokybiškai darbai atliekami…Kas atsakys? Tą mistinė merijos” kyšių” ponia?

  3. AvatarPutiniška (IP: 88.119.156.187)

   didybės manija. Kelioms žuvų dėžutėms per dieną ir tai ne kasdien – PONTONĄ ?? gervę/KRANĄ??? – iš kur bus tiek žuvies? Ar neužtektų kaip Liepojoje – nedidelio meninio prekystalio ir gero vandens čiaupo? Dar galėtume ir sinkeratorių išvalytai žuviai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt