P0

Kriminalai ir nelaimės

Per vieną parą vairų neteko 6 BMW automobiliai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-02


Klaipėdoje – nematytas išpuolis prieš BMW automobilius, vagiant arba bandant pavogti šių transporto priemonių vairus. Vienas vairas negvelbtas ir Gargžduose.

Ankstyvą antradienio rytą apie 5.11 val. Liepojos g. pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio BMW vairuotojo durelių lango stiklas ir bandyta pavogti vairą. Padaryta apie 1200 eurų žala. Pradėtas tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.

Po kiek daugiau nei valandos I. Simonaitytės g. išdaužus BMW 5 vairuotojo durelių lango stiklą pavogti vairą ilagapirščiams pavyko. Žala – 1300 eurų.

Dar vienas BMW vairas nugvelbtas Veterinarijos g. – čia taip pat išdaužtas automobilio dešinės pusės priekinių durelių lango stiklas. Padaryta žala tikslinama. Beveik tuo pat metu apie 8.30 val. vairo neteko ir Statybininkų pr. stovėjęs BMW – čia žala irgi tikslinama.

Apie 10 val. Kretingos g. tokiu pačiu būdu vairą praradęs BMW savininkas patirtą žalą įvertino 1000 eurų.

Negana to, vagys jau naktį į trečiadienį apie 2.17 val. pasidarbavo ir Gargžduose. Vasario 16-osios g. pastebėta, kad yra išdaužtas automobilio BMW vairuotojo durelių lango stiklas ir pavogtas vairas. Žala – apie 1000 eurų.

Policijos patarimai

Policija praneša pradėjusi šešis ikiteisminius tyrimus dėl vagysčių iš automobilių BMW ar bandymų juos apvogti. Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai ragina ir automobilių savininkus būti atidesniais. Nakčiai juos statyti rakinamame garaže, saugomoje aikštelėje arba gerai apšviestame kiemo plote, arčiau savo buto langų. Patariama patikrinti, ar automobilis užrakintas, ar uždaryti automobilio langai, tarp jų ir stoglangis.

„Net palikdami automobilį savo garaže, niekada spynoje nepalikite užvedimo raktelių. Būtinai įjunkite apsauginę signalizaciją, esant galimybei įsigykite ir naudokite papildomas apsaugos priemones. Jeigu savo automobilį radote apvogtą ar apgadintą – nelieskite jo ir jame esančių daiktų, nesėskite į vidų, nedelsiant praneškite policijai bendruoju pagalbos telefonu 112″, – rašoma pranešime spaudai.


  2022-03-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt