P0

Miestas

Ukrainai dovanoja du autobusus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-03


Uostamiesčio savivaldybei priklausantis Klaipėdos autobusų parkas (KAP) Ukrainai padovanojo du turistinės klasės autobusus, kuriais į karo alinamą šalį bus nugabenta Klaipėdoje surinkta humanitarinė siunta.

„Keturi Lietuvoje dirbę tolimųjų reisų vairuotojai iš Ukrainos grįžta į tėvynę kovoti už savo šalies ir mūsų visų laisvę. Pasiūlėme jiems pagalbą – autobusus, kuriais ukrainiečiai galės parvažiuoti ir nuvežti tautiečiams uostamiesčio gyventojų suaukotus rūbus, produktus“, – sakė Vaidas Ramanauskas, KAP generalinis direktorius.

Pasak vadovo, autobusai atiduoti neatlygintiniai, kaip bendrovės parama Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centro Ukrainiečių bendrijai. Kur jie bus panaudoti, spręs patys ukrainiečiai.

„Karas, kuriame dalyvaujame visi, negali palikti abejingais nei vieno atsakingo žmogaus, todėl labai džiugina prasmingas Klaipėdos autobusų parko sprendimas, tokiu būdu padėsiantis ir už mūsų visų laisvę kovojančiai Ukrainai”, – paramą iniciatyvai reiškė Vytautas Grubliauskas,
Klaipėdos miesto meras.

Ketvirtadienį popiet į autobusus sukrauti klaipėdiečių suaukoti daiktai, vaistai, rūbai, higienos prekės ir autobusai vakare turėtų pajudėti Ukrainos link.


  2022-03-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt