Fotoreportažai, Miestas

Sugrįžo Kaziuko mugė (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-05


Po pandemijos nulemtos metų pertraukos šeštadienį ir sekmadienį Klaipėdos senamiestyje vėl rengiama Kaziuko mugė. Ji įsikūrė Teatro aikštėje, Turgaus gatvėje bei Tiltų gatvės atkarpoje nuo Biržos tilto iki Turgaus gatvės. 

Mugės atidarymas – šeštadienį 12 val. Teatro aikštėje.

Nuo 12.20 val. koncertuos Palangos kultūros ir jaunimo centro liaudiškų šokių kolektyvai „Bočiai” ir „Banguolis”. 13 val. Teatro aikštėje vyks Šilalės kultūros centro muzikos ansamblio „Padkava” koncertas.

13.30 val. atvykusieji iš Vinetu kaimo rodys „Muzikos garsų kelionės” ištrauką ir pasirodymą „Būgnų ratas”. 14 val. koncertuos Kretingos rajono Salantų kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Strazdelis”. 14.30 val. vyks Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijos pasirodymas.

Sekmadienį Teatro aikštėje pasirodys Darbėnų gimnazijos poproko grupė „All Forever”. 12 val. vyks piešinių konkurso „Kaziukui 30″ apdovanojimai, o 12.30 val. pasirodys atlikėjas Kristupas Kerulis su šokių studija „Palangos Vėtrungė”. 13 val. koncertuos Šilutės pirmosios gimnazijos estrados studijos grupė „Limitas”, 13.30 val. – Šilalės kultūros centro gitaristų ansamblis „Gaida”. 14 val. pasirodys Šilutės kultūros ir pramogų centro jaunimo muzikos grupė „Visit”, 14.30 val. prasidės Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro ansamblio pasirodymai.

Renginio organizatorius – Klaipėdos krašto Kazimierų bendrija.

Dėl mugės iki sekmadienio 20 val. miesto viešasis transportas nevažiuos Tiltų gatve. Jis judės Galinio Pylimo, Pilies, Naujojo Sodo gatvėmis, todėl šį savaitgalį tvarkaraščiai stotelėse skirsis nuo realių grafikų.


  2022-03-05

  3 komentarai “Sugrįžo Kaziuko mugė”

  1. AvatarD.Ž. (IP: 86.100.53.185)

   Kaip ir beveik visi renginiai , tradicinė mugė – kvepia provincialumu. Ir ne tik. Darėsi liūdna – kodėl nėra nė 1-os Ukrainos vėliavos ar panašaus akcento? IKI 14 val. tai tikrai nebuvo. Galvojau, kad tautodailininkai suskubs pasiūti ukrainietiškų vėliavėlių… Deja … NĖ VIENOS nesimatė… Teatro aikštėje įrengtoje koncertui scena – irgi be jokio ženklo apie šių dienų karinę įtampą visoje Europoje? Nutariau nueiti prie savivaldybės.. O Dieve – ir ten be Ukrainos vėliavos???? O kiek daug mero ir kt pareigūnų kalbū apie pagalbą Ukrainai, dėmesį jai ir pn…Atgimimo aikštė “sujaukta’ … Kičinis laivelis su aukštai iškeltom surūdėjusiomis vėlomis… O konteineris “Ukrainai pagalba…” tai kaip koks šiukšlynas…
   Paskelbus kad jau galima prieiti prie Dangės naujos krantinės ,tai irgi norėjau greičiau pamatyti pokyčius… Čia viskas tvarkoje , bet aplinkui…šiukšlės,…Po kojom šakos, ir kt. Kas galit pasakyti- KAS DAROSI SU SAVIVALYBĖS TARNAUTOJŲ neataskingu darbu? KUR YRA MIESTO TARYBOS NARIAI? Tegul jie prisimena savo duotos priesaikos žodžius….

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt