P0

Regionas

Neringos miško architektūros ekskursijos – ir pavasarį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-07


Kiekvieną šeštadienį, 12 val., Nidos meno kolonija kviečia svečius bei vietinę bendruomenę susirinkti, klausytis ir diskutuoti projekto Neringos miško architektūra ekskursijose. Jas veda girininkai, architektai, biologai, kraštovaizdininkai, pasakojantys apie Kuršių Nerijos tvarkymo procesus ir sprendimus, jų priežastis bei poveikį viešosioms erdvėms, kraštovaizdžiui ir miškui.

Dalyvavimas ekskursijoje nemokamas, tačiau prašoma registruotis el. paštu neringaforestarchitecture@nidacolony.lt

Kovo 12 d., 12 val., rengiama ekskursija „Dialogų ir susitikimų vietos” su architektu ir edukatoriumi Antonu Šramkovu. Ekskursijoje bus diskutuojama apie jau egzistuojančių susibūrimo ir pagrindinių traukos vietų tipologiją, kompoziciją ir paskirtį Neringoje.

Kovo 19, 26 d., 12 val. vyks ekskursija „Miško auginimas nuo sėklos ir brandaus medyno” su miškų auginimo specialiste Gražina Baniene. Susitikimo vieta – Preilos autobusų stotelė. Ekskursijoje Gražina Banienė pasakos apie gamtos procesus ir žmogaus darbus susijusius su miško atkūrimu. Pasivaikščiojimo metu dalyviai galės sužinoti apie Lietuvos miško genetinius išteklius, pamatyti kaip prižiūrimi sėkliniai medynai bei susipažinti su įvairiais miško atkūrimo būdais. Gražina Banienė atsakys į klausimus kodėl žmogus sodina mišką ir kiek pastangų reikia, norint užauginti mišką nuo sėklos ir brandaus medyno.


  2022-03-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt