P0

Spyglys

Kačių šėrimo vietos yra, o bešeimininkiai chamiakai ir laisvi žmonės – be vietos*

Spyglys
2022-03-08


Klaipėdos savivaldybės administracijos feldmaršalas Gintaras Neniškis savo įsakymu patvirtino net 72 bešeimininkių kačių šėrimo vietas. 

Tų vietų vis daugėja, lyg valkataujančio šuns blusų. O, beje, kur yra šunų šėrimo vietos, šunų nemylintis Gintarai? O balandžių? O papūgėlių, chamiakų, kanarėlių ir kitų laisvų padarėlių? Kur?

O kur laisvajam žmogui – valkatai – šėrykla? Jeigu jau jam šėrykos nėr, tai gal, Gintarėl, bent kelias vieteles numatytum, kur galima būtų vieną kitą burnelę karčiosios nuo kirminų į pilvą įmesti? Daug nereikia ant Klaipėdos – bent kokių trijų. Bet kad po dvi burneles per dieną tos karčiosios dykai duotų…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-03-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt