P0

Miestas

Ieško savanorių, galinčių užimti vaikus ukrainiečius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-09


VšĮ „Savanoriai vaikams“, įgyvendinanti iniciatyvą „Niekieno vaikai“ ir besirūpinanti vienišais vaikais ligoninėse bei krizių centruose, ėmėsi koordinuoti savanorius, teikiančius emocinę paramą ukrainiečių vaikams ir šeimoms ukrainiečių registracijos centruose.

Įstaiga kviečia prisijungti prie savanorių komandos, kuri veiklą vykdys ir Klaipėdoje, Paryžiaus Komunos gatvėje, įsikursiančiame ukrainiečių registracijos centre.

Savanoriai bus atsakingi už vaikų užimtumą ir priežiūrą vaikų priežiūros kambariuose, taip pat teiks pagalbą ukrainiečių šeimoms registracijos centruose. Ypač laukiame savanorių, kurie moka ukrainiečių arba rusų kalbas.

Registracija į renginį, kurio metu bus suteikta detali informaciją apie savanorystę, mokymus ir kitus svarbius dalykus vyksta čia. Prisijungimas į renginį bus atsiųstas dieną prieš renginį, o registruojantis renginio dieną – valandą prieš susitikimą.


  2022-03-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt