P0

Regionas

Palangoje atsiras nemažai požeminių konteinerių (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-03-09


Palangoje atsiras 15 naujų atliekų surinkimo aikštelių su 85 požeminiais konteineriais. Savivaldybė dėl jų projektavimo ir įrengimo pasirašė 756 268 Eur vertės sandorį su UAB „Telšių keliai”.

Bendrovė pagal ją įsipareigojo per penkis mėnesius nuo sutarties įsigaliojimo dienos parengti projektus ir gauti statybos leidimus, o aikštelių įrengimo darbus turės atlikti per penkis mėnesius nuo projektavimo darbų pabaigos.

Požeminiai komunalinių atliekų surinkimo konteineriai turės būti nauji, be išorinių pažeidimų ir pilnai sukomplektuoti, pagaminimo metai – ne ankstesni kaip 2020 m. Dvidešimt penki konteineriai bus skirti mišrioms komunalinėms atliekoms rinkti, dar po 15 – plastiko, stiklo, popieriaus ir maisto atliekoms.

Konteineriuose turės būti užtikrinta galimybė ateityje įmontuoti konteinerio užpildymo stebėjimo sensorių, taip kad nereikėtų papildomai modifikuoti konteinerio, t. y. turi būti numatytos montavimo vietos. Konteinerių antžeminės dalys turi būti pagamintos iš atsparios atmosferos pokyčiams, UV spinduliams, smūgiams, deformacijai, nedegios, visiškai nepralaidžios vandeniui medžiagos, padengtos „antigraffiti“ danga.

Mišrių komunalinių ir maisto atliekų konteineriuose turi būti įrengta dvigubo būgno atliekų įmetimo angos uždarymo sistema. Konteinerių pildymo angos  turi būti saugios, kad žmogus per jas negalėtų netyčia įkristi.


  2022-03-09

  Vienas komentaras apie “Palangoje atsiras nemažai požeminių konteinerių”

  1. AvatarJooo.... (IP: 78.60.134.53)

   Atrodo gal ir gražiai, bet kas dėl praktiškumo… atsiprašau…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt