P0

Spyglys

Merui – žiauri sankcija* (1)

Spyglys
2022-03-10


„Vytautai Grubliauskai, šiandien yra paskutinis kartas, kai aš į jus kreipiuosi „mere”, –  miesto Tarybos posėdžio metu ketvirtadienį pareiškė jos narė Alina Velykienė. Ir niekas kol kas nežino, kaip dabar kreipsis…

Spyglys taip ir nesusigaudė, už ką konkrečiai ši dama skyrė merui tokią baisią bausmę. O meras, reaguodamas į tokį išpuolį, tik tyliai pabambėjo: „Visi čia mes – karšto kraujo…”

Ir čia Spyglys staigiai atsiminė, kodėl meras taip stoiškai sutiko išpuolį: jis jau yra užgrūdintas Ninos Puteikienės, kuri per ankstesnes kadencijas, būdama jaunesnė, irgi visai nedamiškai kaskart kibdavo merui į atlapus. O jau žodžių prašmatnumėlis būdavo! Nors Alina Niną sparčiai vejasi, jeigu dar nepralenkė.

Kartu Spyglys pagalvojo, ar tik visi tokie išpuoliai nėra susiję su pavasarine meile? Juk lietuvių liaudies patarlė byloja: jeigu muša – reiškia myli…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2022-03-10

  Vienas komentaras apie “Merui – žiauri sankcija*”

  1. AvatarEqualizer (IP: 88.118.166.87)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt