P0

Spyglys

Aktyviai siekia palaidoti Nepriklausomybę* (2)

Spyglys
2022-03-14


Po to, kai šį sausį Spyglio bičiulis Saulius, pasinaudodamas šia draugyste viešai sugėdino Dangės skvero rekonstrukcijos autorius, kad jie palaidojo Lietuvos nepriklausomybę, iškaldami jos gimimo ir mirties metines ant vieno iš juodų granitinių luitų, įkurdintų Dangės skvere, ar pats autoriai, ar statybininkai suskubo po celofanu slėpti šį žiaurų prakolą

Tačiau kitas Spyglio bičiulis Darius, savaitgalį vaikštinėjęs po atvertą Dangės skverą, pastebėjo, kad jame ir dar vienoje vietoje pasidarbavo mūsų Nepriklausomybės duobkasiai. 

„Stipriai patriotiškai” dirba chėbrytė”, – konstatavo Spyglio bičiulis. 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-03-14

  2 komentarai “Aktyviai siekia palaidoti Nepriklausomybę*”

  1. AvatarSpygliui (IP: 88.118.160.21)

   aiškiai sudėtinga suvokti kas yra užmanymo koncepcija. Priekyje turime garsiąsias miesto kartuves. Pralindus pro jas ir nusileidus paradiniais laiptais patenkame į komunizmo statytojų sarkofagų aikštę. Jau net su tautiniu kryžiumi. Ir čia mus pasitinka juodų antkapių alėja kuri baigiasi atrakcionų parku- gyvenimas tai spektaklis-šiandien dar žaidi, o ryt jau po velėna. Viskas labai harmoninga, konceptualu ir vietoje. Independenso antkapis tik vienas iš galingai apdairaus koncepto elementų. Gal greitai labai pravers -valdžia žino ką daro. Valdžia dar grasinosi sulipdyti ir liaudies paėdimui būdą. Ir visa tai mums tik už 12 mln.!

   • AvatarBeraščiai (IP: 78.62.147.40)

    Dešimt balų… Pristaikėliai, kuriems nerūpi neivalstybė, nei jos svarbios datos.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt