P0

Regionas

Atnaujintame Neringos šlovės take – vietos dar trims delnams (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-03-15


Kurorto savivaldybė iki gegužės 1 d. nori atsinaujinti Nidoje, prie merijos, esantį Neringos šlovės taką, dažnai dar vadinama Žvaigždžių alėja.

Šiuo metu  Neringos šlovės take jau yra 11 Lietuvos dainininkų ir kitų atlikėjų rankų įspaudai – nuo Vytauto Kernagio iki Arūno Valinsko. Per daugelį metų alėjos būklė labai suprastėjo, pastabas reiškia ir turistai.

Jau yra pagaminti ir dar 5 rankų įspaudai (Nijolės Tallat-Kelpšaitės, Nijolės Ščiukaitės, Viktoro Malinausko, Simono Donskovo, Kosto Smorigino), tad norima ir juos sumontuoti ant jau įrengtų pagrindų.

Be to, savivaldybė norėtų, kad būti atliktas dar trijų naujų rankų įspaudų modeliavimas vašku, liejimas, bronzinių lakštų su tekstais gamyba ir sumontavimas ant įrengtų pagrindų. Kas tie trys asmenys, kurių rankų įspaudai bus gaminami, neskelbiama. Lakšto, ant kurio komponuojami rankų įspaudai, matmenys: 50 cm ilgio ir 50 cm pločio.

Iš būsimo minėtų darbų rangovo, kurio šiuo metu ieško Neringos miesto savivaldybė, reikalaujama, kad jis turėtų liejyklą.


  2022-03-15

  Vienas komentaras apie “Atnaujintame Neringos šlovės take – vietos dar trims delnams”

  1. AvatarKormoranas (IP: 88.119.136.56)

   Reikėtų įamžinti ir pramogų verslo ryklius bei kelių chuliganus, tokiam mažam kraštui viskas brangu !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt